LED VU TOWER

Nevizuální úpravy HW, elektronika - Voltage-mody, regulace otáček, schémata... nejde o přetaktovávání.
Odpovědět
Rossy
Nováček
Nováček
Registrován: 17. kvě 2013

LED VU TOWER

Příspěvek od Rossy »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli by někdo dokázal udělat schéma indikátoru vybuzení (http://www.youtube.com/watch?v=iU7QyD9s_5U) něco takového bych si chtěl udělat ale netuším jak udělat schéma chtěl bych to tak, aby na první 3 patra byli po 3 diody a zbytek pater po 2 diodách... Bylo by to hodně složitý ? myslím schéma... jak by se to zapojovalo do repráků případně do PC ?


Díky za odpověď.
smoula
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2007

Re: LED VU TOWER

Příspěvek od smoula »

Rossy píše:Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli by někdo dokázal udělat schéma indikátoru vybuzení (http://www.youtube.com/watch?v=iU7QyD9s_5U) něco takového bych si chtěl udělat ale netuším jak udělat schéma chtěl bych to tak, aby na první 3 patra byli po 3 diody a zbytek pater po 2 diodách... Bylo by to hodně složitý ? myslím schéma... jak by se to zapojovalo do repráků případně do PC ?


Díky za odpověď.
Žeby hned druhý odkaz ve videích přímo na youtubu?
Použiješ LM3915, takhle zapojený v jacka od zesilovače vytáhneš signál, uděláš plošnák věž a je to. Má to ovšem jednu podmínku, musíš mít zesilovač, jinak to nevybudíš.
Rossy
Nováček
Nováček
Registrován: 17. kvě 2013

Re: LED VU TOWER

Příspěvek od Rossy »

nj ale jak udělat ten zesilovač a jak udělat abych na prvních 3 patrech měl 3 diody a dál po dvou? já se v tom nevyznám proto se ptám nejlepší by bylo kdyby si mi poslal přesný schéma :/
smoula
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2007

Re: LED VU TOWER

Příspěvek od smoula »

Rossy píše:nj ale jak udělat ten zesilovač a jak udělat abych na prvních 3 patrech měl 3 diody a dál po dvou? já se v tom nevyznám proto se ptám nejlepší by bylo kdyby si mi poslal přesný schéma :/
Zesilovač, dají se koupit třeba v GM přímo stavebnice zesilovačů, zapojení, oživení, je všechno v návodu od něho.
Diody, nejjednodušší bude je dat paralelně k výstupu, nemusí se řešit žádná posila tranzistorem.
termit256
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. led 2005

Re: LED VU TOWER

Příspěvek od termit256 »

zadej do google "indikator vybuzeni"
odkazu najdes mraky, nema vyznam to zde kopirovat
Rossy
Nováček
Nováček
Registrován: 17. kvě 2013

Re: LED VU TOWER

Příspěvek od Rossy »

smoulo dál by si mi na sebe skype?
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: LED VU TOWER

Příspěvek od ÿthren »

o trandy bych to asi opřel, aby se ten šváb neupekl, přece jenom nesnese jakýkoliv proud
Odpovědět

Zpět na „Modifikace hardware“