9800se 4x1 @8x1 ...?

Nevizuální úpravy HW, elektronika - Voltage-mody, regulace otáček, schémata... nejde o přetaktovávání.
Odpovědět
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

9800se 4x1 @8x1 ...?

Příspěvek od Michal86 »

Mohl by mi poradit prosím někdo kdo s tímhle má zkušenosti? mám 128-bitovou verzy této grafiky, zkoušel jsem návod z pctuningu a nějak sem se nechytal, podotýkám, že mám ovladače catalyst 4.8 JEstli někdo má zkušenost jak otevřít pipky, tak dejte vědět, thx...


tak už jsem to otevřel na těch 8x akorát mi to hází chyby v obraze.. :(( sem testoval 3D 01 s 8x a 14000 bez přetaktování.. ojojo jaká škoda


tak sem to aspoň maximánlě nataktoval a dává to v 3D 01 13600 bodů.

Asi na to koupim pořádnej chladič a zlepšim průtok vzduchu v case..
K!ll3r
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. zář 2003

Příspěvek od K!ll3r »

jestli ti 8 pipek dela chyby tak to znamena ze ty pipky jsou vadny s tim nic neudelas
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

ale mozna by jeli na mensim taktu :) pak bys mel sice stejnej vykon jako s tamtim nataktovanym ale melo by to min hrat :wink:
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
Axis
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. kvě 2004

Příspěvek od Axis »

Dr Meduza píše:ale mozna by jeli na mensim taktu :) pak bys mel sice stejnej vykon jako s tamtim nataktovanym ale melo by to min hrat :wink:
take nieco je aj mozne? pipelines ktore nejdu pri normalnych taktoch by teoreticky (zeby aj prakticky ? :? ) sli na nazsich taktoch ? :?
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

no ty pipky muzou bejt treba jenom horsi nez tamty takze nejou tak dobre ale pri mensim taktu a mensi teplote by jit mohli :)
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal86 »

Dr Meduza píše:no ty pipky muzou bejt treba jenom horsi nez tamty takze nejou tak dobre ale pri mensim taktu a mensi teplote by jit mohli :)
Když otevřu ty pipky má to dělat chybu i normálně ve voknech? Nebo se jedná jenom o 3D Aplikace - hry, testy - 3D Marky a podobně?
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

no zalezi ktera cast tech pipek je blba :roll:
me blbne treba grafika pri vykyvech na 5V vetvi to to pak dela barevny tecky a dela je to vsude :twisted:
A nebo by se muhlo skusit pustit vetsi napeti do jadra to by tomu taky vo neco pomohlo
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal86 »

Dr Meduza píše:no zalezi ktera cast tech pipek je blba :roll:
me blbne treba grafika pri vykyvech na 5V vetvi to to pak dela barevny tecky a dela je to vsude :twisted:
A nebo by se muhlo skusit pustit vetsi napeti do jadra to by tomu taky vo neco pomohlo
Musim to nějak vychytat, nemůžu se stim smířit že to prostě nejde...

bez otevření a přetaktování 3200 bodů v 3d marku fakt zhruba - musel bych se podívat na screenshot a s otevřením a trošku s přetaktováním 4500 a šlo by i více a je to jen 128-bit karta to je slušný si myslim, jen ty artefakty nebo co to bylo... ale ve woknech prostě uplně normálně v pohodě.. zkusim tomu pak dát více šťávy a tak.. nejdříve ale vyřešim to chlazení a pak se ktomu zase vrátím...

Jestli máš ještě nějaké rady tak sem snimi, budu jedině rád :))
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

chlazeni a pripadne monster napeti do cipu :twisted:
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal86 »

Dr Meduza píše:chlazeni a pripadne monster napeti do cipu :twisted:
čekám na Silencera chladič + ještě přemejšlím o pasivech na paměti. Jak mi ten chladič přijde, tak ho namontuju a hned otestuju snad budu mít štěstí.. a to napětí mám nastavit v biosu jak je AGP voltáž a takt tušim že 66mhz?
R2D2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2003
Bydliště: u Brna

Příspěvek od R2D2 »

Michal86 píše:
Dr Meduza píše:chlazeni a pripadne monster napeti do cipu :twisted:
čekám na Silencera chladič + ještě přemejšlím o pasivech na paměti. Jak mi ten chladič přijde, tak ho namontuju a hned otestuju snad budu mít štěstí.. a to napětí mám nastavit v biosu jak je AGP voltáž a takt tušim že 66mhz?
nene voltáží agp si nepomůžeš měli asi namysli Vmod na grafické kartě ten se v biosu nastavit nedá
AMD ryzen 5 5600x / Asus B550-plus / Gskill flareX 16Gb 3600Mhz cl16 / Rx 6700 XT nitro+ / Kingston A2000 m2 1Tb / Asus GT 501
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

R2D2 píše:nene voltáží agp si nepomůžeš měli asi namysli Vmod na grafické kartě ten se v biosu nastavit nedá
jj ale nekdy se da nestavit v biosu na grafice (uprava)
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

Dr Meduza píše:ale mozna by jeli na mensim taktu :) pak bys mel sice stejnej vykon jako s tamtim nataktovanym ale melo by to min hrat :wink:
To sotva, pokud je jedna ze čtveřice zamčených pipek vadná, tak ji nerozběháš ani na nižším taktu
Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
Dr Meduza
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr Meduza »

HADES píše:
Dr Meduza píše:ale mozna by jeli na mensim taktu :) pak bys mel sice stejnej vykon jako s tamtim nataktovanym ale melo by to min hrat :wink:
To sotva, pokud je jedna ze čtveřice zamčených pipek vadná, tak ji nerozběháš ani na nižším taktu
mozna pojede skusit se to muze :wink: nemusi bejt vadna uplne muze bejt treba jenom vo malo horsi (nebo taky vo hodne)
Máte-li zájem o levnou laserovou operaci očí, přiložte bulvy k obrazovce
romco
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Sapphire ATI Radeon 9800SE 128MB 128Bit

Příspěvek od romco »

Ja mam v pohode 4@8 pipelines odblokovane a ziadne chyby v obraze....Sqela karta, lacne pretaktovanie na verziu pro az XT :-)
Odpovědět

Zpět na „Modifikace hardware“