Asus K8N4-E /SE /Deluxe (754, nF4-4x) - zkusenosti?

Pro procesory AMD Athlon 64, Athlon 64 X2, Athlon FX, Opteron, Sempron a další.

Moderátor: Eddward

gblack
Nováček
Nováček
Registrován: 06. čer 2011

Re: Asus K8N4-E /SE /Deluxe (754, nF4-4x) - zkusenosti?

Příspěvek od gblack »

Dobrý den,
nejsem žádný HW guru, nicméně pracovat s PC jakž takž umím. ;-) Mám PC s deskou asus k8n4 deluxe. Nainstaloval jsem Win7 a zjistil následně několik problémů s nerozpoznaným HW. Ovladače s orig. CD pro motherboard hlásí špatný OS a na serveru asus jsou ke stažení ovladače jen do XP a níže. Je nějaká cesta jak to rozchodit, nebo je tato deska s Win 7 neslučitelná.

Díky z radu GB.
pihy
Nováček
Nováček
Registrován: 20. čer 2011

Re: Asus K8N4-E /SE /Deluxe (754, nF4-4x) - zkusenosti?

Příspěvek od pihy »

Mám problém se spuštění PC. Po zapnuní zapípá http://www.ulozto.cz/9435194/zvuk-klip-wav tímto zvukem a monitor se nerozsvítí grafiku jsem zkoušel na jiném PC a fungovala. Dík za každou radu
igomek
Nováček
Nováček
Registrován: 23. bře 2012

Re: Asus K8N4-E /SE /Deluxe (754, nF4-4x) - zkusenosti?

Příspěvek od igomek »

zdravim, vie niekto čo je to za zvuk v predošlom prispevku ? robi my to iste , mam podozrenie na zakladnu dosku, bol by som rad ak by my to niekto potvrdil, veľmi pekne ďakujem
igomek
Nováček
Nováček
Registrován: 23. bře 2012

Re: Asus K8N4-E /SE /Deluxe (754, nF4-4x) - zkusenosti?

Příspěvek od igomek »

ďakujem za rychlosť a pružnosť, zrejme nie je forum ako forum o pomoci, ešte raz dik :blee:
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Asus K8N4-E /SE /Deluxe (754, nF4-4x) - zkusenosti?

Příspěvek od kotas »

Windows 7 tam běží v pořádku, je třeba kompletně nechat zaktualizovat OS :wink: .
Bratr má podobnou desku a už cca dva roky tam provozuje Win7 Home 32bit :arrow:

Jinak ten zvuk je problém s deskou, může to bejt grafika, v podstatě cokoliv..takže doporučuji otočit baterku v desce a vyclearovat přes jumpery bios, ještě bych pinzetou pročistil sloty jak od ramek tak od grafiky a poté ji vyzkoušel.
Odpovědět

Zpět na „Socket 754, 939 a 940“