PCTuning • Zobrazit téma - Projekt : Lamborghini Prodigy
    Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je čt 16. srpen 2018, 04:44

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 101 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  další
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Projekt : Lamborghini Prodigy
PříspěvekZaslal v: st 17. září 2014, 22:20 
Nováček
Nováček

Ta padáková šňůra asi nebude dutá co ?.. :D

PříspěvekZaslal v: st 17. září 2014, 22:28 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

No právě že je. Paracord je jen obal, samotný nosný lanko je v něm.

PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX770 WINDFORCE 3X 2GB ; DDR4: 1x16 GB Crucial Ballistix Sport LT Red 2666MHz ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 1,5GB + WD Green 2,5GB + WD Red 4TB + WD Red 8TB ; CASE: Lian-Li PC-7FNW ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Logitech G910 Orion Spectrum ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Sony VAIO F11M1E ; CPU: Intel Core i5 2,4GHz ; GPU: nVidia GT330M 1GB ; DDR3: 2x4096MB 1066MHz ; HDD: Samsung SSD 840 EVO 120GB; FullHD

PříspěvekZaslal v: st 17. září 2014, 22:29 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Je to v podstatě barevný obal, ve kterém se nachází dalších 5 bílých provázků, ktery se dají vytáhnout ven.

PříspěvekZaslal v: čt 18. září 2014, 20:10 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Takže dnes další update.
Jelikož jsem nebyl skoro celej den doma, tak se mi podařilo oflexovat jenom napájení grafiky a 4pin. Kabeláž se pak asi bude muset ještě nějak dát dohromady aby to trochu vypadalo. Taky jsem konečně vyfotil snýtovanou skříň, ale dopředu se omlouvám za kvalitu fotek, protože se utahanej a už se mi s tím nechtělo nějak moc zabývat, ale zase jsem chtěl aby tady bylo něco novýho, takže :

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PříspěvekZaslal v: čt 18. září 2014, 22:29 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Ta kabeláž je luxusní:) kolik ti to už sežralo kešulí?

CPU// AMD FX-6300 with GELID Tranquillo rev.3, MB// ASUS M5A78L-USB3, RAM// 12 Gb Kingston Hyperx Blue 1600 Mhz (CL9), GPU// ASUS HD7770 1GD5, PSU// EVGA 600 BQ - 600W, HDD// WD WD10EAVS 1 TB + Intel 520 120 Gb SSD

PříspěvekZaslal v: pá 19. září 2014, 08:37 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Přesně spočítany to nemám, protože jsem tu padákovku kupoval ještě na něco jinýho, ale 1m šňůry stojí 12kč

PříspěvekZaslal v: út 7. říjen 2014, 11:25 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Zdravím všechny po delší době. Protože jsem nastoupil na VŠ a mám naprosto blbej rozvrh, tak nestíhám vůbec pracovat na skříni takže můj termín na dokončení do konce září posouvám na neurčito, ale budu se snažit dělat v každé volné chvíli. Dneska jsem ale trošku zaspal takže jsem aspoň v klidu dodělal kabeláž.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PS: Moje dosavadní zápisy z přednášek na VŠ obsahují nákresy dalších 4 skříní, které bych chtěl někdy v budoucnu stavět, takže jak budou nějaky prázdniny nebo mě ze školy vyhodí tak bude o zábavu postaráno :D :D

PříspěvekZaslal v: út 7. říjen 2014, 12:17 
Nováček
Nováček

Lolíček :D ten popis je zajímavější než postup na skříni

PříspěvekZaslal v: st 22. říjen 2014, 13:58 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Jelikož jsem měl dneska ve škole volno, tak jsem udělal opět něco málo na skříni. Viz obrázky (omlouvám se za deformaci některých obrázků):

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jak se Vám to líbí?

PříspěvekZaslal v: st 22. říjen 2014, 19:29 
Začátečník
Začátečník

Parada len myslim ze tie znaky na ventilatoroch budu vyzerat torchu blbo ked to bude rozkrutene :D

PříspěvekZaslal v: st 22. říjen 2014, 20:42 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

Mno, kritizovat je lehký, ale řekl bych, že badge na větrácích jsou zbytečný, na desku jsi ho dal naopak (a navíc bude schovanej pod chladičem CPU, takže je taky zbytečnej), nápis jsi měl asi nechat pochromovat a u žlutý jsi IMHO ukrutně netrefil odstín.

PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX770 WINDFORCE 3X 2GB ; DDR4: 1x16 GB Crucial Ballistix Sport LT Red 2666MHz ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 1,5GB + WD Green 2,5GB + WD Red 4TB + WD Red 8TB ; CASE: Lian-Li PC-7FNW ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Logitech G910 Orion Spectrum ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Sony VAIO F11M1E ; CPU: Intel Core i5 2,4GHz ; GPU: nVidia GT330M 1GB ; DDR3: 2x4096MB 1066MHz ; HDD: Samsung SSD 840 EVO 120GB; FullHD

PříspěvekZaslal v: st 22. říjen 2014, 20:44 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Myslím, že když roztočíš jakejkoliv obrázek, tak nebude poznat co to původně bylo :D Jde spíš o to, že jsem chtěl komponenty nějak odlišit od sériovky

PříspěvekZaslal v: st 22. říjen 2014, 20:49 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Znak na desce je záměrně otočenej. Je to kvůli tomu, když se budeš dívat druhou bočnicí (je pravda, že nebude plně vidět, ale prostě jsem to tam chtěl) co se týče zbytečnosti... myslím, že ty 2 koruny za tisk mě nezabijí. Barva je odlišná jenom kvůli tomu, že je to foceny s bleskem.

PříspěvekZaslal v: st 22. říjen 2014, 20:59 
Začátečník
Začátečník

tie napisi na GPU a skrinke su nahodou pekne to je nalepka alebo malovane (tie napisy)

PříspěvekZaslal v: st 22. říjen 2014, 21:07 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Je to nálepka. Nakreslil jsem si to v Corelu a známej mi to vytiskl na profi tiskárně.

PříspěvekZaslal v: st 22. říjen 2014, 21:09 
Začátečník
Začátečník

Aha bolo by frajerina mat to nastriekane napr cez nejaku sablonu :)
Ja som tiež rozmyšlal ze by som sa pustil do casemoddingu lebo mam tu Cooltek W1 ktora je dost velka a ak by som ju prerobil dala by sa tam dať aj mATX možno ATX doska ktorú potrebujem kvoli PCIe

PříspěvekZaslal v: čt 23. říjen 2014, 14:52 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Dneska jsem měl zapůjčený procesor - 4770k, tak jsem vyzkoušel chladič před a po nastříkání. Rozdíl byl v průměru 4°C. Navíc co jsem si dříve neuvědomil, tak chladič je větší a přesahuje tak slot na grafiku, musí být tedy otočen tak, že vyfukuje vzduch na zadní stranu PCB grafiky, Tento problém se dá ale vyřešit tím, že se dozadu skříně dá větrák, který bude odebírat vzduch z pasivu a vyfukovat ven.

PříspěvekZaslal v: čt 23. říjen 2014, 15:07 
Začátečník
Začátečník

Alebo orežeš chladič :D

PříspěvekZaslal v: so 25. říjen 2014, 14:07 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Přidávám pár fotek, ktery jsem stihl nafotit než jsem sestavu po zkoušce chladiče rozebral. Zbývá ještě vyřezat pár dílů z plexi a dořešit startovací tlačítko a budu se blížit ke konci projektu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PříspěvekZaslal v: ne 14. prosinec 2014, 23:26 
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Abych se přiznal, skoro jsem na toto téma zapomněl, protože skříň už je delší dobu hotová a už pouze čekám až si na mě udělá fotograf čas a konečně to pořádně nafotíme Fotky teď bohužel nemohl updatovat, protože PC už je v plném provozu a nemám ho doma. Takže jakmile budou výsledné fotky, tak je sem hned hodím a uzavřu toto téma.

Příznivce mojí práce mohu ujistit, že se v brzké době rozjede nový projekt, na kterém již pomalu pracuji ale jelikož všechny plechy atd. vyřezávám ručně doma a jsem celý den v práci, tak to jde velmi pomalu. Můžete se tedy těšit na můj nový scratch build projekt, který oslovil několik společností, které se mě rozhodly sponzorovat, takže nebude nouze ani o pořádný hardware.

Odpovědět na téma  [ 101 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  další

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních