Wooden table PC

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Skyneet
Nováček
Nováček
Registrován: 12. dub 2014

Wooden table PC

Příspěvek od Skyneet »

V tomto tématu bych chtěl jen představit svůj počítač zabudovaný ve stole. Během pár dní zde přidám fotky, bohužel zatím to není dokončené podle mých představ. Tenhle projekt vymyslel uživatel Jeronim z portálu pcsnadno.cz já ho po něm převzal a přes dva roky ho využívám a snažím se dostavět. Celý stůj je hlavně stavěn na vodní chlazení, tedy minimum větráčků a hluku.
Prvotní složení a stavba stolu.
DSCF0281.jpg
DSCF0282.jpg
DSCF0283.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Skyneet dne pon 12. kvě 2014, 01:49, celkem upraveno 1 x.
Skyneet
Nováček
Nováček
Registrován: 12. dub 2014

Re: Wooden table PC

Příspěvek od Skyneet »

Zde přidávám odkaz na staré album, jak to celé začínalo ještě na socketu 1366 a bez vodního chlazení.

http://brblybluu.rajce.idnes.cz/Exclusive_wooden_PC
DSCF0284.jpg
DSCF0284.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Skyneet
Nováček
Nováček
Registrován: 12. dub 2014

Re: Wooden table PC

Příspěvek od Skyneet »

Zde je jedna fotka jak to vypadalo po dostavění a namontování komponentů ještě na vzduchu. Ke stolu přibyla pravá deska která je jako třetí noha jelikož pravá strana původně byla přišroubovaná ke skříňce. Dále příčka na HIFI věž.
DSCF0318.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Wooden table PC

Příspěvek od PKBO »

Když už bych se do něčeho takového pouštěl, jako že ne protože mě to přijde nepraktický - tak bych rozhodně zvolil jinej materiál - představa že jeden větrák od Noctua byl dražší než polovina tohohle falešnýho dřeva je úsměvná. I levnej lepenej smrk by podle mě posloužil lépe - jak na práci tak na vzhled.
Skyneet
Nováček
Nováček
Registrován: 12. dub 2014

Re: Wooden table PC

Příspěvek od Skyneet »

Pro mě je praktičtější tento "laciný" stůl, který si můžu upravovat, jak chci a vše je tam podle toho jak já chci než kupovat za 2tis nějaký stůl z nábytkáče a investovat minimálně další 3 tis. do skříně a větráčků. Materiál sice není úplně super, ale za tu cenu to odpovídá. Na řezání je to v pohodě ale vrtání je trochu horší proto už nechci navrtávat další otvory a na další příčky použít lepidlo na dřevo. Na lanky nechodím takže to nikam tahat nemusím. Navíc je v tom dost nevyužitého prostoru pro další úpravy nebo zabudování třeba další sestavy.
Odpovědět

Zpět na „Projekty“