Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je pá 19. říjen 2018, 02:00

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 86 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět: Re: [Scratch Build] ROG V-3 - Finální fotky!
PříspěvekZaslal v: st 28. leden 2015, 22:24 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

mas uz v hlave nakej dalsi mod? nebo si ted da spauzicku a poradne si zaparis na novy masine? :)

PříspěvekZaslal v: čt 29. leden 2015, 15:24 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Stratos napsal:
mas uz v hlave nakej dalsi mod? nebo si ted da spauzicku a poradne si zaparis na novy masine? :)

Jj něco v hlavě mám. Ale je to několik věcí, takže to musím nějak všechno promyslet a pak se uvidí :)

PříspěvekZaslal v: čt 29. leden 2015, 22:23 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

ja dneska nastrikal naky listy a zacnu makat na osvetleni :) nemam na to vubec cas...

PříspěvekZaslal v: čt 29. leden 2015, 23:21 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Krása a radost pohledět, už se těším na další casemod :)

ULN PC: MB: Asus P8P67 B3 CPU:Core i5 2500K / 4,5GHz@1,3V - passive cooled by Phanteks PH-TC14PERAM: Kingston HyperX Genesis Grey 8GB 1600MHz GPU: Sapphire HD 6850 775/4000MHz@0,975V cooled by Accelero S1 + 2x Noiseblocker PL1 (380-700rpm) SSD,HDD: Crucial M4 64GB + WD Green WD20EARS in Silentmaxx HDD Silencer PSU: Enermax PRO82+ 385W cooled by Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) CASE: Cooler Master Cosmos II - Silent mod with two exhaust fans - rear Noctua NF-A14 ULN (400-700rpm), top Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) + 2,5-5cm soundproofing material Gumex Type 500, Type 503, Type 505 AUDIO: Onkyo Wavio SE-200PCI -> Yamaha RX V559 -> Eagle Cable Silverline -> Yamaha NS 777, NS 444, NS 333 + Velodyne EQ-Max 12 LCD: 27" Asus VE278Q + 50" Philips 50PFL5008K/12 with Ambilight

PříspěvekZaslal v: pá 30. leden 2015, 15:21 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Mr Lucas napsal:
Krása a radost pohledět, už se těším na další casemod :)

Díky moc!! :)

PříspěvekZaslal v: út 10. březen 2015, 20:53 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Tak tu mám ještě jeden příspěvek ohledně tohoto projektu.

Minulý týden se mi ozvala firma z Taiwanu - Li Heat Industry. Z webovky se toho, alespoň pro mě, moc vyčíst nedá :D http://liheat.com.tw. Zde už něco málo anglicky http://yawacu.blogspot.cz. Tato firma se zabývá výpočetní technikou a také začínají nabízet PCI-E prodlužky vyšší kvality.

Prodlužka, kterou jsem použil já, byla z Ebaye, asi za kilo. Fungovala, ale občas tam byly výpadky nebo dokonce i pád ovladačů grafické karty. O tom, že by to projelo 3D Mark jsem si mohl nechat jen zdát.. Avšak hrát se na tom dá úplně bez problémů, takže proč to nedá 3D Mark moc nechápu.. :D No, a když mi minulý týden napsala tahle firma, jestli bych nechtěl zkusit jejich prodlužky, tak bylo jasno :)

Zaslaly mi celkem 3 kusy. Jednu x16/x16 a dvě x16/x8. Při zapojení grafiky do x8 by měl být propad o 5%, ale ověřené to nemám, jen mi to někdo říkal. EMS balík z Taiwanu byl za dva dny doma, což bylo super. Zde je jeho obsah.

Obrázek

Prodlužky vypadají na pohled opravdu kvalitně, a také kvalitní jsou! Firma nabízí veškeré možné prodlužky až do délky 630 mm!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nejprve jsem samozřejmě musel vypustit vodní okruh. Vzhledem k tomu, že v okruhu byl vypouštěcí kohout, tak to šlo velmi snadno.

Obrázek

Po demontáži držáku s grafickou kartou, jsem chtěl napojit novou prodlužku, jenže.. Držák neměl dostatečně velké otvory, aby tam šla tato nová prodlužka, proto mi nezbylo nic jiného než kartu hodit vedle skříně a provizorně napojit nové trubky :D Vypadá to všelijak, ale účel to splní, tak proč ne.. :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Hned po zavodnění okruhu jsem zapínal 3D Mark a byl zvědavý kolik bude bodů a hlavně jestli na této prodlužce to ty testy konečně projede. Projelo a skóre můžete vidět sami. Co jsem tak koukal na výsledky, na stránkách 3D Marku, tak tento výsledek je úplně OK. Čekal jsem, že díky prodlužce se hodně bodíku ztratí, ale neztratilo, nebo jen málo.

Obrázek

Po lehkém nataktování grafické karty, přes ASUS GPU Tweak, bylo skóre ještě o maličko vyšší. Závěrem bych tedy chtěl říci, že pokud máte kvalitní prodlužku, je možné kartu umístit úplně kamkoli :)

Obrázek

Odpovědět na téma  [ 86 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní