PROJECT: Digital Fantasy [94%]

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

nene, bude uvnitř kejsu pod košem mechanik (oblast MB). Původně měla zasahovat nad prostor MB, tedy do prostorů mechanik ale tohle umístění bylo nepraktické hlavně při vyndávání HDD :huh: Proto jsem jí taky seřízl
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

UPDATE: umístění expanzky:

Expanzka je prozatím jen tak položená aby bylo vidět její umístění. V konečné verzi bude přišroubována k podlaze a zakitována nahoře.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



:thumbsup:
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Nebude vadit instalaci desky, pameti ci 3,5" mechanik?
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Woyta píše:Nebude vadit instalaci desky, pameti ci 3,5" mechanik?
diskové jednotky jsou v poho a deska končí tak +- 1cm před exp. :wink:
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Tak to potom jo. Jinak podle toho hnedeho prachu ze ty jeste pouzivas puvodni rezaci kotoucky do prime brusky? Porid si tvrdsi. Lepe se s nimi reze a dele vydrzi.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Woyta píše:Tak to potom jo. Jinak podle toho hnedeho prachu ze ty jeste pouzivas puvodni rezaci kotoucky do prime brusky? Porid si tvrdsi. Lepe se s nimi reze a dele vydrzi.
teď si mě dostal :-D Chci si koupit celé balení, škoda že jsou tak drahé :x
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Dnešním obsahem updejtu bude gravírování do plexi. Zatím mám hotovou jen jednu bočnici. Je to děláno přímou frézkou a jako nástavec posloužila fréza 3mm.

Celkem bočnice obsahuje 5 LEDek. První série obsahuje 3 modré a druhá jednu modrou a jednu bílou. Bohužel musím sehnat odpory pro druhou sérii a tak je na fotkách jen první. Enjoy :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tohle je menší hraní s photoshopem :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Těch gravírů na case bude více ale mám už tupou frézu takže hurá do OBI :-D
Zatím moddingu zdar a díky za přízeň :wink:
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Pekny. Povez mi ale jak jsi udelal to svitici obleceni. Sviti a je pruhledny. Logicky mi vychazi ze by melo byt aspon zbrouseno do bela aby svitilo. Ale to by zase nebylo pruhledny. :? :?
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Dík, ano je broušeno šmirglem :wink:
Xan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2005
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xan »

mazec moc se me to libi muselo to dat mrte prece :twisted: :up:
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Díky, mrtě práce, to ani ne :-D mám v tom už praxi takže gravír 30min., osazení ledkama 10min, zasazení do bočnice 5min.

celkem +-45minut :thumbsup: a to byla ještě tupá fréza :old7:
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

No rozhodně je to pěkný...já mám poslední dobou vůči gravírům averzi, ale ty je rozhodně umíš a vypadá to pěkně... :wink:
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Stoobi píše:No rozhodně je to pěkný...já mám poslední dobou vůči gravírům averzi, ale ty je rozhodně umíš a vypadá to pěkně... :wink:
Jej, kdo to tady postuje :-D Už jsem myslel že se k tomu nikdy nevyjádříš, každopádně díky, gravír to je moje :inlove:
Obrázek
PROJECT: Digital Fantasy
Více na mých www
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Tak jsem udělal foto i s druhou sérií LED:

Obrázek

Svítí obě série LED

Obrázek

Photoshop

Obrázek

:thumbsup:
Obrázek
PROJECT: Digital Fantasy
Více na mých www
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Příspěvek od Maxtor »

Taky me teda graviry nejak moc neberou.. me vlastne neberou ani velky okna.. nicmene musim uznat...
...moc pekny...
nem.p
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2005
Bydliště: Kolín

Příspěvek od nem.p »

je to moc pekny a momentalne taky modni rekl bych a hlavne ti to dost odsejpa. Jo kdyz se prace dari...skoda, ze to neni muj pripad. Vzdycky to chci jeste vylepsit a po.. to.
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Jen mám takovej dotaz. Chápu, že to je dual gravír, ale to v tom moc nevidím. Je to na prvním plexi a co je za tím..připadá mi to jako matný plexi...takže nebude druhá vrstva?
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Stoobi píše:Chápu
ne! :mrgreen:
Stoobi píše:dual gravír, ale to v tom moc nevidím. Je to na prvním plexi a co je za tím..připadá mi to jako matný plexi...takže nebude druhá vrstva?
tohle není dual layer, ten bude v druhé bočnici a možná i jinde. Je tam jen jedno plexi :wink:
Obrázek
PROJECT: Digital Fantasy
Více na mých www
dR@gon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dR@gon »

Hoooodně povedenej gravír... Doufám, že v tom budeš pokračovat. :worship: :worship:
CPU: Core i5 2500K MB: Gigabyte Z68X-UD3P-B3 RAM: 2x 4096MB Kingston HyperX 1333MHz GPU: ASUS ENGTX560Ti 1GB SSD: LiteOn LCT128M3S 128GB SataIII
HDD1: 250GB Seagate SataII HDD2: 500GB Seagate SataII HDD3: 1TB Samsung Spinpoint F2 SataII Sound: SB X-fi Xtreme Audio PCIe DVD+/-RW: LG GH22NS50 DVD+/-RW: LG GSAH30N Repro: Genius SW HomeTheater 4000 Case + Power: Sharkoon Rebel 12 + 550W OCZ ZS OS: Windows 7 Ultimate SP1
bukva
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od bukva »

Tohle neni Jim Beam!

Teda ... Mireille Bouquet ... ty vis jak to myslim ...
Odpovědět

Zpět na „Projekty“