Problém s COD WW2, Intel i5 3570

Vše o procesorech Integrated Electronics.

Moderátoři: Eddward, Baneshee

Odpovědět
Stibj
Nováček
Nováček
Registrován: 18. led 2018

Problém s COD WW2, Intel i5 3570

Příspěvek od Stibj »

Ahoj, mám takovej problém s codkama ww2, mám docela časté fps dropy a takový to zaškubávání, děje se to hlavně v kampani ale i v multiplayeru, nejvíce podezírám asi procesor protože v kampani jede na 100% a ty záškuby jsou teď fakt příšerný, každou sekundu, nedá se to hrát. V multiplayeru jede na 80-90% a není to tolik hrozný, záškuby ani nemám ale spíš ty fps dropy. Moje sestava GTX 1060 6GB, Intel i5 3570, 14GB Ram. Nejvíce to přisuzuji procesoru ale také občas přemýšlím jestli jsem nezapojil špatně grafiku, mám ji teď nově, dal jsem jí do stejného slotu jako mou bývalou GTX 760 akorát jediný rozdíl, tak GTX 760 využívala z PCI E kabelu všechny ty piny ale 1060 využívá jen 4 nebo kolik a ty zbylý jsem teda nechal navolno, poté mě napadá ještě zda za to nemůže HDD s Windows, protože disk je fakt už pekně nechutně zaprasenej všim možnym a nedivil bych se, že to spomaluje. Co jsem koukal na yt, tak spousta lidí se stejnym procesorem a horšî grafikou dosáhli lepších vysledků než já nebo minimálně neměly žádný tyhle fps dropy a zaškubávání. Jo a dělá to ať hraju na nejnižší nebo maximální nastavení. Předem díky za rady
jaxo
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. led 2017
Bydliště: okolí Veselí nad Moravou

Re: Problém s COD WW2, Intel i5 3570

Příspěvek od jaxo »

Do pc jsi dal novou řadu grafik takže hlavně aby jsi měl vše aktualizované hlavně ovladače grafiky,poslední aktualizaci windows,samotnou hru.
Podle yt to mají všichni s podobným cpu,procesor je hodně vytížený a fps jim propadávají o 10 fps
Case:SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black MB:ASRock B450M PRO4-F PSU:Seasonic SSR-450RM CPU:AMD Ryzen 5 3600 cooler:GELID Solutions PhantomRAM:HyperX Predator DDR4 16GB 3200MHz GPU:MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G SSD:Samsung SSD Evo 970 500 GB USB-HDD:WD My Book Essential 1TB OS:Win 10 Home 64bit Myš:Logitech MX518 Klávesnice:A4Tech B130 Monitor:BenQ GW2470 Repro:Microlab Solo6c NEW Sluchátka:Superlux HD681 EVO
PMC
Nováček
Nováček
Registrován: 21. led 2018

Re: Problém s COD WW2, Intel i5 3570

Příspěvek od PMC »

Nevím jestli problém přisuzovat procesoru. Na stejném CPU ale GTX980 není žádný problém... ALE desky řady IB ale mají velké problémy s GPU od nvidie řady 9xx a výše tudíž tam spadáš. Doporučuji update biosu na poslední verzi a reinstall systému...
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Problém s COD WW2, Intel i5 3570

Příspěvek od DOC_ZENITH »

A na to si přišel kde? Jedinej obecnější problém s PCI-E u moderních PC byl sandy bridge a 3.0 karty kde byl potřeba upgrade biosu desky, ale od Ivyho dále neznám žádnej obecnej problém kor týkající se jen Nvidia 900 a vejš. Problém byl ale vždy v tom že postneš nebo ne, jakmile to naběhne už neni nic co by samotnej provoz PCI-E kazilo, neexistuje něco jako random framerate problémy v roce 2018 co by fixoval bios....
PMC
Nováček
Nováček
Registrován: 21. led 2018

Re: Problém s COD WW2, Intel i5 3570

Příspěvek od PMC »

DOC_ZENITH píše:A na to si přišel kde? Jedinej obecnější problém s PCI-E u moderních PC byl sandy bridge a 3.0 karty kde byl potřeba upgrade biosu desky, ale od Ivyho dále neznám žádnej obecnej problém kor týkající se jen Nvidia 900 a vejš. Problém byl ale vždy v tom že postneš nebo ne, jakmile to naběhne už neni nic co by samotnej provoz PCI-E kazilo, neexistuje něco jako random framerate problémy v roce 2018 co by fixoval bios....
To mám osobně otestované asi v X případech. Poslední byl na desce Gigabyte Z77-DS3H(tudíž ivy), řešil jsem to cca před 3 týdny kdy s GTX 980 vůbec nenaběhl post. Po flashy na poslední verzi biosu kde výrobce přímo píše "improve GPU compatibility" bez problému šlape.

Jinak co se týče výkonu, to jsem řešil jednou a je pravda že to byl SANDY, ale novej bios to vyřešil...
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Problém s COD WW2, Intel i5 3570

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Ano jak jsem řekl, pokud problém s PCI-E vs bios tak to vůbec nepostne, ne že by byly problémy s výkonem.
podesva-f
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. říj 2012

Re: Problém s COD WW2, Intel i5 3570

Příspěvek od podesva-f »

PMC píše:
DOC_ZENITH píše:A na to si přišel kde? Jedinej obecnější problém s PCI-E u moderních PC byl sandy bridge a 3.0 karty kde byl potřeba upgrade biosu desky, ale od Ivyho dále neznám žádnej obecnej problém kor týkající se jen Nvidia 900 a vejš. Problém byl ale vždy v tom že postneš nebo ne, jakmile to naběhne už neni nic co by samotnej provoz PCI-E kazilo, neexistuje něco jako random framerate problémy v roce 2018 co by fixoval bios....
To mám osobně otestované asi v X případech. Poslední byl na desce Gigabyte Z77-DS3H(tudíž ivy), řešil jsem to cca před 3 týdny kdy s GTX 980 vůbec nenaběhl post. Po flashy na poslední verzi biosu kde výrobce přímo píše "improve GPU compatibility" bez problému šlape.

Jinak co se týče výkonu, to jsem řešil jednou a je pravda že to byl SANDY, ale novej bios to vyřešil...
Osobně jsem donedávna provozoval Z77X D3H+2600k+GTX970/1070 a nebyl sebemenší problém.
volkovski
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. kvě 2004
Bydliště: Bratislava

Re: Problém s COD WW2, Intel i5 3570

Příspěvek od volkovski »

Ahoj,

aku mas verziu WIN ? Ak WIN 10 build 1709, tak aktualne je dost problem vseobecne so stutteringom a fps dropmi. Na nete je napr 200+ stranove forum,kde tento problem zatial neuspesne riesia...

https://forums.geforce.com/default/topi ... rs-update/
AMD Ryzen 7 5800x@PBO 4900 | ARCTIC Liquid Freezer II 360 | MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI | G.SKILL 16 GB DDR4 3200 MHz CL14 @3800CL16 Trident Z RGB | GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER WINDFORCE OC 3X 8G | Kingston A1000 240 GB NVMe | SSD Crucial MX500 1TB | HDD Seagate Barracuda 7200.14 3TB | Corsair RM750x | Fractal Design Meshify S2 White TG Clear | LG 27GL850-B| Logitech G Pro Wireless + G213 + Corsair MM350 X-Large
Odpovědět

Zpět na „Procesory Intel“