Propojení Notebooku s PC

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

Odpovědět
Mastrer
Nováček
Nováček
Registrován: 22. lis 2007
Bydliště: Praha - Říčany

Propojení Notebooku s PC

Příspěvek od Mastrer »

Zdravím
Rád bych se zeptal, zda-li je možné propojit PC s Notebookem pomocí VGA kabelu, aby se mi na monitoru notebooku zobrazoval obraz z PC. A pokud tu melu blbosti, tak zda-li je nějaká jiná vychytávka.
Karlos.s
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2004
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Propojení Notebooku s PC

Příspěvek od Karlos.s »

To je IMHO blbost. Ani ke stolnímu PC nemůžeš připojit VGA z jiného PC. Žádná grafika s VGA in ani střihová karta (alespoň pokud vím) neexistuje.

Možnost by byla TV-in (S-Video, kompozitní...), což ale není VGA a NTB TV-in určitě nemá.
Takže jedině vzdálená plocha přes síť.

PC: Intel Core i5 3570K 3,4GHz | ASUS P8Z77-V Pro | Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9 | ASUS GTX660 DirectCU2 OC 2GB |SSD Intel 520series 180GB + Kingston V+ 96GB + WD2500KS | LITE-ON DVD-RW LH20A1L SATA | CHIEFTEC MA01BL bigtower + Enermax MODU82+ 525W | Microsoft Sidewinder X6 + X8 + SAITEK Aviator | ViewSonic VP191s
Zvuk: ASUS XONAR Essence ST | M-Audio Studiophile BX5 | Sennheiser PC360
Vodník: 2xLaiing D5 Vario (Swiftech+Alphacool) + EK serial Dualtop + Radiator Extreme III (3x120) + 3x Noctua NS-F12-800, EK Supremacy, MIPS RAM Freezer3, HDD homemade Cu blok, EK RES 400 rev2
Trek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2008

Re: Propojení Notebooku s PC

Příspěvek od Trek »

Mastrer píše:Zdravím
Rád bych se zeptal, zda-li je možné propojit PC s Notebookem pomocí VGA kabelu, aby se mi na monitoru notebooku zobrazoval obraz z PC. A pokud tu melu blbosti, tak zda-li je nějaká jiná vychytávka.
Lze to pomoci s-video kabelu za predpokladu, ze mas na pc s-video vystup a k notebooku pripojenou vecicku s s-video vstupem, napr. ja mam aver tv hybridni volar.

Ja jsem to teda pouzil na grabovani vhs, smysl pripojeni obrazu pc na notebook mi strasne unika, mozna bys nas mohl obohatit.
Mastrer
Nováček
Nováček
Registrován: 22. lis 2007
Bydliště: Praha - Říčany

Re: Propojení Notebooku s PC

Příspěvek od Mastrer »

No nemám monitor doma k dispozici a musím na PC nainstalovat OS. Jinak šlo by propojit PC s TV jen a pouze za pomocí tohoto kabelu? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=63247
Trek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2008

Re: Propojení Notebooku s PC

Příspěvek od Trek »

To jo, ale neverim tomu, ze neco uvidis. Vetsinou to musis spustit az z os.

Nebylo by snazsi koupit jakykoliv bazarovy monitor za par stovek?
Mastrer
Nováček
Nováček
Registrován: 22. lis 2007
Bydliště: Praha - Říčany

Re: Propojení Notebooku s PC

Příspěvek od Mastrer »

Možná ano, ale bylo byl by jen na jedno použití a to se mi nevyplatí.
Trek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2008

Re: Propojení Notebooku s PC

Příspěvek od Trek »

Mastrer píše:Možná ano, ale bylo byl by jen na jedno použití a to se mi nevyplatí.
Tak si od nakyho kamose puc monas ne? Nebo zajdi nainstaluj, dejte lan party a bude ok ne?
Mastrer
Nováček
Nováček
Registrován: 22. lis 2007
Bydliště: Praha - Říčany

Re: Propojení Notebooku s PC

Příspěvek od Mastrer »

No dneska jsem si pro ten kabel šel. Zapojil jsem do grafiky a do televize a vše fungovalo. Nic jsem nemusel ze systému spouštět a v pohodě jsem nainstaloval OS. Jen ten obraz se mi nelíbil, ale není se čemu divit na televizi s úhlopříčkou 80". Text se špatně četl a rozlišení se dalo nastavit max. na 1024x768. Grafiku mám HD3870ku.
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“