Pečení :)

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Pečení :)

Příspěvek od HafanPetr »

zombux píše:tak se přiznejte, kdo je tu z Rožnova? :mrgreen: https://www.cnews.cz/peceni-grafiky-roznov-hasici
Problém studeňáku "definitivně" vyřešil a k dobru mu ještě připočtou výjezd HZS.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Pečení :)

Příspěvek od AllowedCry »

Proč by měl platit výjezd? :?

Jinak solidní shit, tu troubu bych asi vyhodil :D
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Pečení :)

Příspěvek od werygood »

HafanPetr píše: výjezd HZS.
Výjezd HZS se platí jen při likvidaci dopravních nehod (a to platí pojišťovna), nebo při úmyslném jednání... nemyslím si, že chtěl borec podpálit barák pečením grafiky :D
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Pečení :)

Příspěvek od HafanPetr »

werygood píše:
HafanPetr píše: výjezd HZS.
Výjezd HZS se platí jen při likvidaci dopravních nehod (a to platí pojišťovna), nebo při úmyslném jednání... nemyslím si, že chtěl borec podpálit barák pečením grafiky :D
https://youtu.be/tWMAtKG0PR8?t=482
kure333
Nováček
Nováček
Registrován: 12. črc 2010

Re: Pečení :)

Příspěvek od kure333 »

Pekl jsem 3x 8800GTX (tu stejnou) vždy na 200°C, ale ve staré troubě, tak to bylo takový -+. Objevovali se artefakty ve 3d, win mi najel vždycky v poho.
Dával jsem to dle obecných pravidel komplet odstrojenou, očištěnou, na kuličky alobalu pod díry od šroubků a kondíkama navrch.
Takhle jsem prodloužil výdrž asi o půl roku - po druhém pečení jsem nahrál standardní bios, kdy to vydrželo bez artefaktů zhruba stejně jak po prvním, ale po třetím to šlo už rychle a artefakty byly asi do 14 dnů zpátky.
MrBogy
Nováček
Nováček
Registrován: 10. dub 2014

Re: Pečení :)

Příspěvek od MrBogy »

Zdravím, na mojí R9 290 se začaly objevovat barevné artefakty. Vzhledem k situaci na trhu, jsem ochotný vyzkoušet cokoli :-D Myslíte, že je lepší dát kartu do trouby, nebo použít fén?
Díky
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Re: Pečení :)

Příspěvek od coyd »

Fen je ztrata casu, maximalne horkovzdusnou pistoli :)
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
C1c1n
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. dub 2017
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Pečení :)

Příspěvek od C1c1n »

Můžu ti čip prohřát na IR stanici
CPU - i7 8700k - GPU - 1080Ti - MB - Gigabyte GA Z370 HD3 - RAM - Kingston HyperX 2700Mhz CL15 - SSD - Kingston HyperX M.2 240G - DISK - WD Blue 1TB - Zdroj - EVGA Supernova 650 P2
MrBogy
Nováček
Nováček
Registrován: 10. dub 2014

Re: Pečení :)

Příspěvek od MrBogy »

Myslel jsem horkovzdušnou pistol, špatně jsem se vyjádřil :D
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Pečení :)

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Horkovzduškou už jsem pár GPU oživil, udělat to na rovině, dlouho a rdši pomaleji nahřejvat, pak jsem ještě nechal minutu ležet na jádře těžkou minci a pak byla GPu živá. Chce to ale soustředit se fakt jen na GPU, nehřát nic jiného. Nápady jako trouba jsou naprostá šílenost většinou kondíky bouchnou dříve než máš vůbec šanci roztavit bezolovantej cín. Pokud máš možnost lepšího equipu jako ti nabízí C1c1n využij tu.
Rostakd
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2006
Bydliště: Tábor

Re: Pečení :)

Příspěvek od Rostakd »

Vždy sem pekl základní desky v troubě na 210 stupňů po dobu 8 minut, ale je to tak 50/50 někdy se to podaří někdy ne. Je fakt. že už jsem dlouho neexperimentoval.
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“