Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

Odpovědět
paule01
Nováček
Nováček
Registrován: 26. lis 2011

Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Příspěvek od paule01 »

Dobrý deň,
Potreboval by som poradiť s PC, V minulosti som mal pripojený monitor k PC odpojil som ho a teraz som ho chcel zapojiť znova na staré pc , no monitor teraz vypisuje:" No imput signal" , a vypne sa.
Skúšal som aj zmeniť grafiku, napojil som tam externú grafiku a stále to vypisuje, Monitor nie je zlý lebo na NB mi ide.Základka je dobra lebo všetko svieti pc sa klasicky spustí HDD začne pracovať LED-ky svietia
Neviete niekto poradiť ?
X-COM
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Příspěvek od X-COM »

Nastav v počítači co nejnižší rozlišení, připoj monitor a mělo by to fungovat. Pak zvedej, dokud bude zobrazovat.
Ryzen 7950X, RTX4090, 96GB RAM, 2TB NVMe SSD system, 2TB NVMe SSD data, 112TB RAID 6
paule01
Nováček
Nováček
Registrován: 26. lis 2011

Re: Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Příspěvek od paule01 »

O,k dakujem vyskúšam a ozvem sa ako to dopadlo
paule01
Nováček
Nováček
Registrován: 26. lis 2011

Re: Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Příspěvek od paule01 »

ale ako mám nadstaviť min. rozlíšenie ked ten pc píše No imput signal? ked ten monitor zapojím na nb a nadstavil som minimálne rozlíšenie v nb na ten monitor čo som pripojil a napojil som ho na ten pc tak to nejde stále vypisuje no imput signal
X-COM
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Příspěvek od X-COM »

Rozlišení je nastavení v počítači, ne v monitoru, takže je jedno, co nastavíš v notebooku, musíš to nastavit v počítači. Nejspíš budeš potřebovat jiný monitor, se kterým to nastavíš.
Ryzen 7950X, RTX4090, 96GB RAM, 2TB NVMe SSD system, 2TB NVMe SSD data, 112TB RAID 6
paule01
Nováček
Nováček
Registrován: 26. lis 2011

Re: Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Příspěvek od paule01 »

ale ten monitor som mal už na tom pc napojený a bez problémov my to išlo ,len keď som ho mal napojený na inom pc tak to začalo robiť keď som ho chcel napojiť naspäť .
paule01
Nováček
Nováček
Registrován: 26. lis 2011

Re: Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Příspěvek od paule01 »

Vyskúšal som aj iný monitor a tiež to tam vypisuje, že by som zlý VGA konektor? Lebo skúšal som aj iné grafiky AGP a tie tiež nejdú vypisuje No imput signal..
Mirek E.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. úno 2008
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Příspěvek od Mirek E. »

Při nastavení příliš velkého rozlišení monitor zhasne až když se nahraje nastavení Windows a ovladače. Do té doby by jsi měl vidět jak počítač najíždí (POST obrazovka s výpisem připojených periferií, mechanik, harddisků apod.) a nahrávají se Windows. Pokud toto nevidíš, něco ti v tom PC odešlo, nejspíš základní deska.
B650M-HDV | 7600X + Elite 360 | Trident Z5 6000/30 | 7800XT Nitro+ | SN850 1TB | Focus GX 650W | Prime AP201 | UltraGear 32" QHD 165Hz
B650M-HDV | 7600X + Pure Rock 2 | Trident Z5 6000/30 | 1080Ti | KC1000 1TB + P3 Plus 2TB | Focus Plus 850W | FD Meshify C
PS5 1TB | MP600 PRO LPX 2TB
paule01
Nováček
Nováček
Registrován: 26. lis 2011

Re: Nejde mi pripojiť monitor : No Imput signal

Příspěvek od paule01 »

hmm, že by to bola základná doska? ale všetko ide, ventilátory HDD sa začne točiť LED-ky svietia
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“