Dokreslování textur

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

Odpovědět
MgrBizzaro
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2009

Dokreslování textur

Příspěvek od MgrBizzaro »

Zdravím, v poslední době se mi zdá, že se oproti minulosti ve zvýšené míře dokreslují textury. Příklad: např. v Crysis, ACII i dalších: jdu interiérem a najednou pár metrů přede mnou se teprve vykresli plakát nebo kabel k rozvodové skříni. To samé ve venkovní lokaci, pár metrů přede mnou se vykreslují třeba kameny, klacky, plechovky. Dále mě nebetyčně rozčiluje, že se až přiblížením postavy vykreslují např. detaily. Nemůžu si pomoci, ale mám dojem, že mi to předtím takto nezlobilo. Mám uplně novou sestavu starou cca měsíc. Graf. karta NVIDIA GTX 560 Ti. Nemůže to být třeba nějaka vada paměti na kartě? Díky moc
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Dokreslování textur

Příspěvek od Alfajk »

ja to pozoruju u gtx 470 a zacalo to delat po aktualizaci firefoxu...na drivery karty jsem uz dlouho nesahal (285.62)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“