HDMI výstup

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

Odpovědět
razor1966
Nováček
Nováček
Registrován: 21. říj 2007

HDMI výstup

Příspěvek od razor1966 »

Zdravým páni mám problém s HDMI výstupom poskladal som novú zostavu len GK ostala Asus GTX570,predtým som som mal zapojený monitor z HDMI tak som to zapojil aj novom PC ale asi pojednom dni my nejde z GK žiaden signál tak som to dal cez DVI to je ok,neviem že kde je problém či mierne taktovanie alebo nejaké nastavenie biosu vrátil som to aj defalt ani to nepomohlo nie že by to bol nejaký problém to prevádzkovať na DVI ale za 5 mesiacov končí záruka a ked je ko. výstup HDMI čo ked ako naschval odíde po záruke célá GK takto by som to ešte mohol reklamovať,len fakt neviem zistit príčinu dakujem za rady.
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HDMI výstup

Příspěvek od mlrs »

reinstal winu a ovladacu jsi predpokladam delal...
Mi neco podobneho delala moje grafika - tj. s jednou verzi ovladace tam HDMI proste nebyl a pak jsem ovladace odinstaloval, dal tam nejake drivejsi dokonce beta a HDMI se rozjel a funguje i pri updatu driveru...

Jinak pokud to nevyresis takto, tak urcite na reklamacku
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“