CRT refresh rate fix + scaling i přes VGA (Radeon/GeForce).

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

sam_217
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2008
Bydliště: Subprostor
Kontaktovat uživatele:

Re: CRT refresh rate fix + scaling i přes VGA (Radeon/GeForce).

Příspěvek od sam_217 »

Eizo dělá 24" FullHD se 120Hz (240hz sw přepočítaný nějak) za 11k a nebo si kup Qnix z koreje QX2710, což je PLS panel od samsungu kterej se dá průměrně OCnout až na 110hz.
RAD-x
Červená karta
Červená karta
Registrován: 24. dub 2008
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: CRT refresh rate fix + scaling i přes VGA (Radeon/GeForce).

Příspěvek od RAD-x »

To zní fajn ale 24" je strašně málo, teď mám 27" a už je mi to zase malý. 110Hz zní fakt peckově, mrknu jestli dělají alespoň 27", to OC je někde ověřený?
sam_217
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2008
Bydliště: Subprostor
Kontaktovat uživatele:

Re: CRT refresh rate fix + scaling i přes VGA (Radeon/GeForce).

Příspěvek od sam_217 »

Komunita na OCN o tom ví asi nejvíc, maj celý vlákno zabejvající se modelem Qnix QX2710 Evolution, zaznamenávaj i svoje kzušensoti z prodejcema z ebay / amazon.
Jako téměř jistý bych asi považoval OC 100Hz, většinou to dá prej víc, ale při tom OC pak blednou barvy a když už moc tlačíš na pilu, tak ztrácíš i ostrost obrazu, takže nakonec použiješ takový OC, abys neměl nějakou viditelnější změnu kvality obrazu. Osobně jeden známej mi o tom leccos pověděl, sám používá 91Hz, třeba že dosáhl 120hz, ale za blednutí barev a zhoršení ostrosti obrazu to nestálo...taky je to loterie, a je možný, že chytneš kousek, kterej neztrácí kvalitu obrazu a dá 120hz bez problémů...ale myslim, že takovej 100hz je naprosto vpohodě a na pořádnou plynulost obrazu to stačí, dbát nutně na násobky 60tky nemá takovej smysl...
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“