SLI a CF multi-gpu, zkušenosti a měření ve hrách

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: SLI a CF multi-gpu, zkušenosti a měření ve hrách

Příspěvek od DOC_ZENITH »

32" PVA monitorů je tuna, nevim co to taky říkáte. Většina 32" 1440p monitorů jsou PVA.
Pepe3dx
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. kvě 2012
Bydliště: MB

Re: SLI a CF multi-gpu, zkušenosti a měření ve hrách

Příspěvek od Pepe3dx »

racecar píše:
Pepe3dx píše: Navíc 32" VA panel jsem ani neviděl, že by nějaký výrobce dělal. Jsou jen 27" TN a IPS a to nechci. Takže jsem koupil panel s free-sync.

Jen nevím zda ta 56 utáhne 2560x1440 nativní rozlišení které má.. :?: :?: :?
Mozno by stacilo pozriet aj dalej ako do 27". Na heureke este o dost lacnejsie ako v alze (aspon na slovenskej) https://www.alza.cz/32-lg-32gk850g-d5321942.htm

Gratulujem. Kupil si si monitor ku ktoremu chces iba amd kartu. Ta vega je slaba to ti poviem rovno. Vacsinu novych AAA hier ked vymaxujes nebudes mat ani 60 fps. :)

Tak asi si tu AMD GK nekoupím, když už vím že to v CF nejde a sama to neutáhne..proto jsem tady a řeším to.. :wink:
A já vybíral mezi 27" - 32" :D A že je o dost laccnejsie...?? Pořád je o proti tomu co jsem koupil o 90% dražší..!! (slovy..skoro jednou tolik..!!)

Acer XZ321QUbmijpphzx
MB: Asus CH6E CPU: Ryzen 3700X Cooler: Be Quiet! D.R.P. 4 RAM: Ballistix Sport LT 2x16GB @ 3800Mhz CL 16 GPU: Geforce GTX 1080ti Gaming X PSU : Seasonic F.P. Gold 850 FX SSD: Corsair Force MP510 960 GB HDDs: Seagate BarraCuda 7200 2+3TB + 2+2TB ext. Case: Phanteks Evolve X (5x140 fans) LCD: Acer 32" @ 144Hz Mouse+Keyb : Logitech G900 / Corsair K70 LP (red) Sound: Creative Stage 2.1 + HyperX Cloud Flight Sys: Win 10 Pro
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: SLI a CF multi-gpu, zkušenosti a měření ve hrách

Příspěvek od racecar »

O polovicu. Uz ale vidim, ze to nie je tvoja cenovka. Nevedel som co za monitor si kupil. :)

Aj tak by som si uzival iba high refresh rate a kaslal na freesync. Vega nema dobry ziaden pomer cena/vykon/cokolvek. Bazarove karty z rigov so zarukou su vacsia sranda.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Pepe3dx
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. kvě 2012
Bydliště: MB

Re: SLI a CF multi-gpu, zkušenosti a měření ve hrách

Příspěvek od Pepe3dx »

DOC_ZENITH píše:32" PVA monitorů je tuna, nevim co to taky říkáte. Většina 32" 1440p monitorů jsou PVA.
Ano ale byla řeč o panelech 32" s G-SYNC ten je opravdu pouze jeden LG 32GK850G
MB: Asus CH6E CPU: Ryzen 3700X Cooler: Be Quiet! D.R.P. 4 RAM: Ballistix Sport LT 2x16GB @ 3800Mhz CL 16 GPU: Geforce GTX 1080ti Gaming X PSU : Seasonic F.P. Gold 850 FX SSD: Corsair Force MP510 960 GB HDDs: Seagate BarraCuda 7200 2+3TB + 2+2TB ext. Case: Phanteks Evolve X (5x140 fans) LCD: Acer 32" @ 144Hz Mouse+Keyb : Logitech G900 / Corsair K70 LP (red) Sound: Creative Stage 2.1 + HyperX Cloud Flight Sys: Win 10 Pro
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: SLI a CF multi-gpu, zkušenosti a měření ve hrách

Příspěvek od Zofrenko »

je ich síce tuna, ale práve tento LG ma najlepšiu Average response time čo sa tyka 32 palcovych VA panelov , iba 8,2ms. a 144 hz zvlada uplne bez neakych ghostingov ak date OC 165hz (za mňa nepotrebné) tak podla TFT už ghosting sa môže objavovať . No mne 144hz absolutne dostačuje a nevšimol som si žiaden obtažujuci ghosting alebo aby ma to neako limitovalo v hrach a to hrávam hlavne Rainbow six siege kde je rychlost monitora potrebna daleko viac ako v neakych Casual hrach typu Battlefield alebo PUBG

Input lag ako som už viac krát spominal skvelých 6ms, najlepšie IPS mávaju okolo 4-5ms , TN okolo 3-4ms

Kto chce mať istotu ,že kúpil to najlepšie čo je k dispozícii tak tento LG. Čo som čítal názory ľudí, tak LG je na tom lepšie ako verzia od Aceru ktora ma prist na naše trhy koncom tohto roka. v Usa ju už maju viac ako 3 mesiace , tak da sa toho dočítať veľa.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: SLI a CF multi-gpu, zkušenosti a měření ve hrách

Příspěvek od Hladis »

Reseni monitoru je tu OT.
Obrázek
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: SLI a CF multi-gpu, zkušenosti a měření ve hrách

Příspěvek od nou »

DOC_ZENITH píše:Jen tak btw už se provalilo že NVlink bude u Turingu použitej jen jako ryhclá sběrnice ale SLI bude stále AFR - fail - ruce od toho pryč. MultiGPu musí projít ňákou revolucí, takhle jak je teď je mrtvé. Dokud tu nebudeme mít MCM asi mrtvé zůstane.
Presne tak hra musi mat kontrolu nad tym kedy sa frame zobrazi na obrazovke. https://medium.com/@alen.ladavac/the-el ... 8f899aec92
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: SLI a CF multi-gpu, zkušenosti a měření ve hrách

Příspěvek od spajdr »

Nvidia Drivers Reportedly Enable New Checkerboard Rendering on Multi-GPUs
https://www.tomshardware.com/news/nvidi ... ti-gpu-sli
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“