Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

Odpovědět
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Zofrenko »

však nedávno si písal, že tažiť sa neoplati a takmer si tu odhováral ludi od toho :D kolko máš teraz mhs ? ja som na 1,15ghs / 1115mhs ale už som tu prestal o tom písať o svojich skusenostiach aj vďaka tebe, znechutili ste ma poniektorí :D
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od python.p »

CageJ píše:videl som tvoj úžasný zárobok, predpokladám, že income vydrží tak 2-3 mesiace :D
Vrav niekomu kto BTC ťažil doma v 2011 a ETH v 2017-18. Nemá to význam už ťažiť doma.
Furt to opakujem a budem opakovať. Skôr alebo neskôr ETH skolabuje, tá mena je fakticky shit, lebo nemá obmedzenie ako BTC.

Ja som dnes kúpil BTC za 650€, to mi príde ako rozumnejšia investícia než dávať prachy do grafík - elektrina, už som sa popálil raz.

Kiež by som sa niekedy dostal k tej BTC peňaženke, môžem na dôchodok :D ....
CageJ píše:Už som to viackrát povedal, nie ťažiť ale nakupovať.......

ehm... :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Pedris
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2021

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Pedris »

Však stále tam profit je, tak prečo prestať ? :?
CPU: Ryzen 5600X MB: ASUS ROG STRIX B550-A GAMING GPU: MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB PSU: Seasonic Focus GX 750 W Gold Case: Fractal Design Define S2
MONITOR: 27" MSI Optix G273QF 2K 165Hz
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Broxik »

No ted je dobry duvod to horko. Tez to chvilema vypinam at ta graifka netrpi. Pameti i na nejhorsi nastaveni maj 100stupnu a nejsem s tim schopen nic udelat. (teda krom prepastovani) ale na to je ta grafika moc draha :mrgreen: mozna kdyby to nekdo delal jako sluzbu. Ale nikde jsem to nevidel. Tzn prevzal by zaruku za svou praci a kdyby ji posral tak mi da tu stejnou graifku. KLidne bych nejaky tisic pustil.

JInak vynos dropnul i pod 5 dolcu na 1x rtx3080 ted uz je to zase k 6. Ale tusim sem videl nekde odkaz na video ze se zvedly poplatky o 30% tak mozna je to tim. Ten narust by tak nejak odpovidal.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Pedris
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2021

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Pedris »

Spadla obtiažnosť, asi zrejme kvôli Číne. Tak ano ak chceš ťažiť na 3090/3080 tak je nutné vymeniť thermal pady.
CPU: Ryzen 5600X MB: ASUS ROG STRIX B550-A GAMING GPU: MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB PSU: Seasonic Focus GX 750 W Gold Case: Fractal Design Define S2
MONITOR: 27" MSI Optix G273QF 2K 165Hz
Pedris
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2021

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Pedris »

Všetko padá, všetci obchodujú, odmeny by mali byť opäť o niečo vyššie :)
https://www.gasnow.org/
CPU: Ryzen 5600X MB: ASUS ROG STRIX B550-A GAMING GPU: MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB PSU: Seasonic Focus GX 750 W Gold Case: Fractal Design Define S2
MONITOR: 27" MSI Optix G273QF 2K 165Hz
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od python.p »

Vyměnit thermalpady není problém. :) Klidně napiš.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Znedlob
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2012
Bydliště: České Budějovice

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Znedlob »

Difficulty spadla ze 7,5 na 6,5. Při 60MH/s to dává 0.00235 per day.
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Zofrenko »

paráda konečne poriadne dávky etherea a dúfam ešte kurz trocha padne a obtiažnost tiež a bude to tažit ešte vačši počet etherea :D pre nás čo tažíme a všetko držíme a chystáme sa v budúcnosti predávať za 10,000. je to omnoho lepšie takto ako to je teraz :oha: :whaasup:
Pedris
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2021

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Pedris »

Predáva tu vôbec niekto hneď ako niečo vyťaží ? Príde mi to ako úplná hlúposť, ale rád sa poučím. :?
CPU: Ryzen 5600X MB: ASUS ROG STRIX B550-A GAMING GPU: MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB PSU: Seasonic Focus GX 750 W Gold Case: Fractal Design Define S2
MONITOR: 27" MSI Optix G273QF 2K 165Hz
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Broxik »

jedineho koho sem zahlidl to zminovat byl head.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Atapi »

Já to taky tak dělám ale jak jsem psal já to beru už jen jako "slevu na grafiku", v současnosti mi to vychází na RTX 3070 za cca 7 tisíc (i po odečtení předražené elektřiny z malého bytu).
Jen teda nechápu některé, kteří řeší a počítají denní/mesíční/... výdělek v dolarech/korunách, když to neprodávají, vždyť to pro vás je nicneříkající číslo... To já těch ušmudlaných 70 korun co mi to dnes vytěží nejspíš i uvidím (pokud to nepadne během jednotek dní, než to prodám, třeba zas o čtvrtinu že), kolik uvidíte vy je jen spekulace a dozvíte se to až v době kdy to prodáte. To je ten rozdíl mezi prodejem hned a hodlingem, pokud vám nevadí spekulace na budoucí cenu, tak to vesele držte, třeba za 2-3 roky příjde další horečka a cena vyletí na těch 10k co tu někdo psal, mně se čekat nechce. :wink:
Obrázek
Jedi_Knight
Nováček
Nováček
Registrován: 20. lis 2008
Bydliště: Ořech
Kontaktovat uživatele:

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Jedi_Knight »

Pedris píše:Predáva tu vôbec niekto hneď ako niečo vyťaží ? Príde mi to ako úplná hlúposť, ale rád sa poučím. :?
Já prodal zatím všechno ETH co jsem natěžil. Teda, co jsem natěžil do pádu cen. :) Ale taky těch grafik mám 20. Za mě nemá smysl držet za každou cenu, leda pokud to je fakt na "zlevnění grafiky". Jinak využít třeba stop-limit ordery na burze.
Pedris
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2021

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Pedris »

Tak ak ste predali pred pádom, tak to plne chápem.Ale ak niekto predáva aj v páde tak mi to príde ako strata, ale každý má inú taktiku.
Ano pozerať denné zisky je blbosť, ja pozerám len koľko za deň vyťažím,obtiažnosť, keďže to nehodlám teraz predávať.
CPU: Ryzen 5600X MB: ASUS ROG STRIX B550-A GAMING GPU: MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB PSU: Seasonic Focus GX 750 W Gold Case: Fractal Design Define S2
MONITOR: 27" MSI Optix G273QF 2K 165Hz
Znedlob
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2012
Bydliště: České Budějovice

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Znedlob »

Já se trochu zajímám, jak se btc chová a jsem i v jedné "věštírně". Takže já ideálně ETH klopím na momentálním topu do USDT a v případě pádu nakoupím už BTC a pak zase prodávám před pádem. Trochu jsem tím už srovnal ztrátu, co vznikla po pádu ze 60k. Ještě si musím nastavit jak budu vybírat zisky nad určitou hranici. Ale asi to vidím na convert XMR a pak P2P s kámošem směníme (má XMR pool).
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Shaquille »

Tak jestli takhle umis odhadnout pad a ruct, tak to tady dlouho nebudes a koupis jachtu v karibiku. Kolik si na tom btw vydelal? Staci v radech, detailni castka me nezajima ;)
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Znedlob
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2012
Bydliště: České Budějovice

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Znedlob »

Nejde o odhadování, jde o sledování různých ukazatelů... přesuny měn z burzy a na burzy, aktuální dění okolo krypta, a dost velký pomocník, je tradingview. Samozřejmě v tom mám jen pár korun a ne vždy je to jisté, že to vyjde. Teď například se to propálilo už moc a já nakoupil moc brzy. Naštěstí to skočilo nahoru, takže jsem skončil na nule, ale ještě výš to pak už nešlo. Řekněme 20% + momentálně. Jsou tam samozřejmě jedinci co jedou futures bez páky rovnou tam mají pár btc (celých mincí). Ti jsou schopný na jeden dump&pump vydělat pár tisíc $.

Jsem OT, takže zpět k miningu. :)
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Shaquille »

Tak v tom pripade staci sledovat Muskuv Twitter ;)
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Znedlob
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2012
Bydliště: České Budějovice

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Znedlob »

Ten už na to nemá skoro žádný vliv.
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Mining na GPU aneb vše okolo těžení kryptoměn na GPU

Příspěvek od Leveler »

HODL :-D
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“