Dáváte přednost bezdrátu nebo jste připoutaní?

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Jaké bezdrátové zařízení používate?

Žádné
28
53%
Klávesnici
0
Žádná hlasování
Myš
4
8%
Klávesnici i myš
8
15%
Síťovou kartu
5
9%
jiné...
8
15%
 
Celkem hlasů: 53
sovicka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: východní prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sovicka »

TomV píše:Cože ? :shock: Jednou za čtyři dny musíš nabíjet ? Jestli jo, tak máš buď baterky s malou kapacitou, a nebo už jsou z neustálého cyklování odvařený... Co to je ? NiCD, NiMH ?
promiň, špatně sem se vyjádřil... myška je původně na tužkovky 1,5V ... jenže ty se musely každý týden měnit a tak jsem vyndal z CBčka akumulátory 1,2V 1300 mAh NiMH a když klesne napětí pod cca 1,15V tak to myška už nezvládá ... pak je vybiju ve vysílačce a nabiju, dám do myšky... :wink:
Francie ... sladká Francie
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

sovicka2001 píše:
TomV píše:Cože ? :shock: Jednou za čtyři dny musíš nabíjet ? Jestli jo, tak máš buď baterky s malou kapacitou, a nebo už jsou z neustálého cyklování odvařený... Co to je ? NiCD, NiMH ?
promiň, špatně sem se vyjádřil... myška je původně na tužkovky 1,5V ... jenže ty se musely každý týden měnit a tak jsem vyndal z CBčka akumulátory 1,2V 1300 mAh NiMH a když klesne napětí pod cca 1,15V tak to myška už nezvládá ... pak je vybiju ve vysílačce a nabiju, dám do myšky... :wink:
Tak tam dej nějaký s větší kapacitou. Existujou už i dvoutisícovky velikosti AA za přijatelnou cenu... Btw, ten pokles napětí pod 1,15V je na článek, nebo na sadu (tedy obě) ?

Dál SZ, ujíždíme do OT...
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
6Daemon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. úno 2004
Bydliště: Nitra / Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 6Daemon »

Bezdrat mi donedavna isiel na nervy a povazoval som to za totalnu volovinu, teraz som skusil tento set od microsoftu (popis) a myslim ze som nasiel to co som hladal ... takze konecne poriadny bezdrat!!!

PS> myslim ze vyroba hardware ide msku lepsie ako vyroba windowsov :lol:
mBoard: ASUS Rampage III Extreme; Processor: INTEL Core i7-990X Extreme; Cooling: Corsair Hydro Series™ H100; Memory: ADATA XPG™ Xtreme Series CL7-9-7-21 @ 1600MHz 3x4GB; Graphics: EVGA GeForce GTX TITAN SC 2-SLi; Sound: Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series; Storage: System: OCZ Vertex 3 4x240GB RAID0 @ LSi MegaRAID SAS 9265-8i Docs: WD Scorpio Black 2x500GB RAID1 @ LSi Media: WD Caviar Black 6G 2x1TB RAID0 @ LSi; OpticalStorage: Asus BW-12B1LT; Tower: Cooler Master Cosmos II; PSU: Enermax Liberty Revolution85+ 1250W; LCD: 26" HP Pavilion w2558h; Keys: Logitech diNovo Edge; Mouse: Razer Ouroboros Elite; WiFi: LINKSYS by Cisco E4200; Printer: Samsung SCX-4500w
nanami
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003

Příspěvek od nanami »

ja mam ati remotewonder na jedny barky uz asi rok, spis nez s vydrzy je problem v tom ze je nepouzitelnej
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

Používam pc na práci a během den se myš nezastaví, stejně tak klávesnice. Ve hrách zase chci trochu přesnosti a tak mam dráty všude.
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Karlos.s
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2004
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Karlos.s »

Já mám Logitech Cordless Desktop MX, Ati Remote Wonder, Bluetooth adapter Microcom, a Wi-Fi se asi nepočítá.
Jinak v klávesnici mám baterky od vánoc a jsou pořád OK, v myši vydrží tak 14dní, ale to je tím, že se LEDka nevypíná a pořád pomalu bliká a mě se nechce mít pořád zaplou nabíječku(stojánek/vysílač). To ale stejně nevadí, stačí dát na pár min do nabíječky a jede se dlouho dál.
A přesnost i rychlost .... ještě jsem neměl problémy....
.....záleží na výrobci a vyplatí se připlatit.

PC: Intel Core i5 3570K 3,4GHz | ASUS P8Z77-V Pro | Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9 | ASUS GTX660 DirectCU2 OC 2GB |SSD Intel 520series 180GB + Kingston V+ 96GB + WD2500KS | LITE-ON DVD-RW LH20A1L SATA | CHIEFTEC MA01BL bigtower + Enermax MODU82+ 525W | Microsoft Sidewinder X6 + X8 + SAITEK Aviator | ViewSonic VP191s
Zvuk: ASUS XONAR Essence ST | M-Audio Studiophile BX5 | Sennheiser PC360
Vodník: 2xLaiing D5 Vario (Swiftech+Alphacool) + EK serial Dualtop + Radiator Extreme III (3x120) + 3x Noctua NS-F12-800, EK Supremacy, MIPS RAM Freezer3, HDD homemade Cu blok, EK RES 400 rev2
JanHavlicek
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2003
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec

Příspěvek od JanHavlicek »

Tak to ja mam tu klavesnici a mys od Microsoftu tu nejvyssi s tou imitaci kuze. Absolutni spokojenost. Ma to prej nejaky maly chipy, ktery vubec nezerou. Mam to od Vanoc a jeste jsem ani v mysi ani v klavesnici nemenil baterky. Porad jsou napul nabity. Jinak mobil pripojuju pomoci kabelu, protoze je pres to rychlejsi internet nez pres IrDA nebo bluetooth, navic blue.. a IrDA hodne zerou
Dell Inspiron 6400, HP mini 5103, Nokia E71, Nokia E75, HTC HD2
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

Zatim jedine draty - kdyz ji na stole v tom bordelu nemuzu najit, zataham mysku za ocasek a ta ke me zpoza bordelu prijede :)
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
Rakosni(CZ)ek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rakosni(CZ)ek »

Jdine stare dobre draty .......
MSI KT3 Ultra-ARU, Palomino 1800+@1783,FSB 155, 512DDR, 80+160 GB,MSI GF 6600GT, všecko ve vodě (HomeMade)
MSI K8N Neo2, A64 3000+, 2x 512GEIL, MSI 6600GT, ...
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Co se týče PC - jedině kabely
PC <-> Nokia 3650 = Bluetooth adapter MSI MS6769
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“