Skladacka-notebook podle vlastnich predstav

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
Zero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2004
Bydliště: Brno,Jihlava,Zlin
Kontaktovat uživatele:

Skladacka-notebook podle vlastnich predstav

Příspěvek od Zero »

Shanim nejaky obchod,kde by se dal sehnat notebook uplne bezevseho- bez prociku,pameti,disku,... Abych si do nej mohl eventuelne nacpat co se mi libi.Nemusel by byt zrovna nejnovejsi(ale klidne mohl).Hodte mi nejaky link,kdo o necem takovem vite.Diky
Naposledy upravil(a) Zero dne úte 27. črc 2004, 14:21, celkem upraveno 2 x.
QDI Advance 10E(VIA Apollo Pro 133A),VIA Cyrix III 600Mhz,256Mb 133 Sdr VIA we connect...aby Vas kompl sqele hell...
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

nějací francouzi prodávají podobnou skládačku, kdysi jsem o tom četl článek na PCT
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
Zero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2004
Bydliště: Brno,Jihlava,Zlin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zero »

Jednu dobu to meli i ve 100M - jakysi UMAX plne vykuchany,zel bohu uz to nemaji,tak shanim dal
QDI Advance 10E(VIA Apollo Pro 133A),VIA Cyrix III 600Mhz,256Mb 133 Sdr VIA we connect...aby Vas kompl sqele hell...
Zero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2004
Bydliště: Brno,Jihlava,Zlin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zero »

Nikdo nic?A nedelate nekdo(nebo nemate zname) v obchode kde se notebooky sestavuji?Jak treba kdyz je nejaka rada od do,tak si reknete co presne a do druheho dne to je.Eventuelna jestli by pro me nekdo udelal to,ze bych si ty volitelny veci dodal sam?
QDI Advance 10E(VIA Apollo Pro 133A),VIA Cyrix III 600Mhz,256Mb 133 Sdr VIA we connect...aby Vas kompl sqele hell...
Zero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2004
Bydliště: Brno,Jihlava,Zlin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zero »

Pro vsechny kdo by meli zajem si poskladat svuj vlastni notebook,jiz jsem objevil kde se da sehnat ona skladacka.Pod nazvem Barbone notebook jsou tri typy od ECS A980,G550 a G553 ve 100Megadistribution,Umax v TSBohemia a notebooky na prani zakaznika sestavuje Brave
QDI Advance 10E(VIA Apollo Pro 133A),VIA Cyrix III 600Mhz,256Mb 133 Sdr VIA we connect...aby Vas kompl sqele hell...
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

notasy UMAX, Brave a ECS ale docela sux... navic nektery ty modulovky sou dost tezky a designem taky nic moc... raci bych koupil naky normalni centrinovy ACER a mel pokoj :)

promin za OT, ted mi to doslo :oops:
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

A co tak Microbook .......... od nich som pre tiez predaval zopar barbone...... a tie sa mi zdaju rozhodne lepsie ako ECS..... ( aj cena je mierne vyssia.... )
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“