HP 4540s - recovery manager (reinstall win7)

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
Skydreamer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. srp 2008
Bydliště: Ostravsko

HP 4540s - recovery manager (reinstall win7)

Příspěvek od Skydreamer »

Zdravím,
vzhledem k tomu, že mi notebook po x letech používání přijde zpomalený, chtěl jsem ho kompletně reinstalovat novými windows 7. V notebooku je samostatný oddíl disku (g), který má cca 20gb a je nazván recovery. Když jsem koukal co a jak, měl jsem při bootu zmáčknout F11 a poté se měl jednoduše objevit Recovery Manager, jenže ono nic. Místo toho se objeví možnost spustit windows nebo jej opravit (doporučeno). Po zmáčknutí opravy mi to hodí error code 0xc0000225 a dál s tím nehnu :(. V programech přímo ve windowsu jsem se pokoušel Recovery Manager najít, jenže tam zdá se není. Stáhnul jsem ho a nainstaloval, jenže mu chybí vícero souborů .dll a tak bych se chtěl zeptat, zda by někdo věděl co s tím. Notebook již není v záruce. Za vešekeré rady předem velmi děkuji.
PC 1: Case: Fractal Design Define R5 White, PSU:Seasonic S12II-520 520W, MB:MSI B450M Gaming CPU:AMD Ryzen 2200G RAM:Kingston 8GB KIT@3333MHZ CL20 SSD: 240GB GPU:Vega 8 LCD: ASUS VX239H-W
PC 2: Case: Sharkoon M25-W, PSU:EVGA 430W 100-W1-0430-K2, MB:ASUS PRIME A320M-K CPU: AMD Ryzen 2200G RAM: Crucial Ballistix Sport DDR4 8GB (2x4GB) 2400MHz, SSD:AMD Radeon R3 240GB, DVD-RW:LG H20NS Bulk Black, GPU: Vega 8 LCD: ASUS VX239H-W
BRUCEF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. dub 2004
Bydliště: Vysocina- Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: HP 4540s - recovery manager (reinstall win7)

Příspěvek od BRUCEF »

HP
Modely tohoto výrobce jsou vybaveny zálohovacím programem, který je dostupný po doinstalaci přímo ze systému skrze nabídku start.
Recovery menu je také možné spustit stisknutím F11 během startu počítače (pouze u řady Pavilion).
Wreis
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2014

Re: HP 4540s - recovery manager (reinstall win7)

Příspěvek od Wreis »

který je dostupný po doinstalaci přímo ze systému
Mám stejný model, shodou okolností jsem řešil podobný problém a HP Recovery Manager nemám v systému, proto by mě zajímalo, jak ho tam mohu doinstalovat
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“