Aspire 5735Z

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
SulFidD
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016

Aspire 5735Z

Příspěvek od SulFidD »

Zdravím,
mám už dlouhou dobu Acer Aspire 5735Z, dost starý model noťasu, přesto ještě jakštakš fungující, teploty v klidu s chladící podložkou nespadnou pod 50 stupňů, to chápu, i když jsem se snažil okolí větráčku v noťasu vyčistit tak nepomohlo. Nad čím ale domám je to, že obrazovka ntb po sotva naběhnutí systému se sama vypne, notebook teď pár let stál a dřív jsem ho používal 99% času s externím monitorem, takže jsem to asi ani nějak nezaregistroval. Teď jsem na tom stejně(jen by se mi hodilo aby jsem nemusel mít stále připojený ext. monitor), musím mít připojený externí monitor přes VGA, protože obrazovka noťasu je pořád mrtvá, po zmáčknutí FN+F6 naskočí na pár sekund ale pak zhasne, když to opakuju okamžitě tak se jen tak nerozsvítí, pro mě to vypadá jako by se extrémně přehřála během chvilky a pak se sama vypla, je to tak nebo je problém někde jinde? Díky za vaše tipy:)
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Aspire 5735Z

Příspěvek od orgasmic »

Display bude na výměnu.
Asus Rog Strix G18
pavlas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. úno 2004
Bydliště: Brno

Re: Aspire 5735Z

Příspěvek od pavlas »

Mám tu taky jeden 5735, dělá úplně to stejné. Když se podíváš pořádně (v úplně tmě a z dobrýho úhlu :D), je vidět že chcíplo jen podsvícení a obraz jako takovej tam je. Nicméně je to na výměnu LCD
iks
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. kvě 2006
Bydliště: Radkov

Re: Aspire 5735Z

Příspěvek od iks »

pavlas píše: (v úplně tmě a z dobrýho úhlu :D), je vidět že chcíplo jen podsvícení a obraz jako takovej tam je.

tak v takovym pripade by stacil vymenit jen invertor a to neni zas tak draha zalezitost
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“