Vypnutí integrované grafiky

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
Berne
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. kvě 2013

Vypnutí integrované grafiky

Příspěvek od Berne »

Ahoj,

mám dotaz když bych vypnul integrovanou grafiku a nechal jen NT jen na NVIDII byl by rychlejší a lepší by makal? O výdrži mi nezáleží stejnak baterka už téměř nefunguje :-D a mohu se zeptat jak ji vypnu? A jestli je to dobrý nápad prosím.

Notebook mám tento: https://www.alza.cz/gaming/msi-gt60-2oc ... 430444.htm

Díky
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Vypnutí integrované grafiky

Příspěvek od werygood »

Však ony se ti grafiky střídají dle potřeby, případně podle toho, jak si to zvolíš ty (ale mělo by to fungovat dobře i samo od sebe).
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Vypnutí integrované grafiky

Příspěvek od Walker1134 »

Berne píše:Ahoj,

mám dotaz když bych vypnul integrovanou grafiku a nechal jen NT jen na NVIDII byl by rychlejší a lepší by makal? O výdrži mi nezáleží stejnak baterka už téměř nefunguje :-D a mohu se zeptat jak ji vypnu? A jestli je to dobrý nápad prosím.

Notebook mám tento: https://www.alza.cz/gaming/msi-gt60-2oc ... 430444.htm

Díky
Lepší makal? Co si pod tim představuješ určitě ne, máš nějaký problem s rychlostí?? Ten notebook je celkem nášlapaný, každopádně někdy to přepínání nefunguje jak má na jednom notebooku jsem v biosu tu integrovanou zatrhl a nechal jen primarni kartu, čas na baterii se o moc nezhoršil.
Pokud to chceš udělat tak stahnout DDU a odinstalovat první intel drivery a pak až nvidia a naistalovat verzi ovladačů z ofik ze stránek nvidie...
Ale pokud se karta přepíná jak má a podává výkon jaký má, tak bych to nechal tak jak to je..
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“