Medion Erazer x7849

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
KotOr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. črc 2010

Medion Erazer x7849

Příspěvek od KotOr »

zdravím. Mám problém při zapnutí na baterku se rozsvítí kontrolky a po chvíly se vypne, když ho zapnu s nabíječkou tak se párkrát resetne a zobrazí se hlášky viz obrázky, najede do windows a funguje normálně (dokud ho nevypnu), tak sem zkusil vyměnit BIOS baterku ale problém přetrvává, zkusil jsem preflashovat bios, novější verze není tak to bylo přeflashováno stejnou verzí 1.05.08RGME6 (v biosu sem možnost flashnout nenašel tak jsem to dělal přes windows) a problém přetrvává.
Nenapadá někoho co bych mohl ještě zkusit? Díky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Medion Erazer x7849

Příspěvek od Don »

Je ta baterka dobra cos tam dal?
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
KotOr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. črc 2010

Re: Medion Erazer x7849

Příspěvek od KotOr »

měřák doma nemám abych ji proměřil(sem nemocnej) tak mi kámoš donesl novou abych si ho zkusil zprovoznit, dal sem mu starou at ji ze srandy v práci proměří a stará ukazuje prý 3,3V takže by měla být taky v pořádku, ale asi něco není s notesem. jinačí baterku na vyzkoušení nemám. Některé notesy maj upe stejné zapojení jak PC takže tu baterku si koupíte všude, ale tady ten má baterku s vodičem a to sem na netu našel jen 2 obchody co ji prodávaj.
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“