Display HP Elitebook 8770W

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
smoula
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2007

Display HP Elitebook 8770W

Příspěvek od smoula »

Dobrý den na notebooku HP Elitebook 8770W mám display s rozlišením 1600 x 900. Toto rozlišení mi pomalu přestává stačit, a proto jsem se začal poohlížet po řešeních tohoto problému.
Nejlogičtější je samozřejmně display vyměnit, ovšem tady jsem narazil na problém. Display s rozlišením 4K by pro mne byl ideální, ale nejsem schopen zjistit, zda například tento display je kompatibilní se zbytkem stoje. Jde mi zejména o integrované antény a webcameru. Je zde někdo schopen potvrdit kompatibilitu?

Předem děkuji všem za reakce.
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Display HP Elitebook 8770W

Příspěvek od orgasmic »

Nb se ofiko prodával s HD+ a FullHD, takže když si seženeš originál FullHD, poběží 100%.

Jestli ti to nestačí, určitě budou nějaké 4K čínské jebky s nejistým výsledkem.
Nechceš ho raději napojit na externí monitor?
Asus Rog Strix G18
pbjun
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. srp 2012
Bydliště: Dolní Domaslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Display HP Elitebook 8770W

Příspěvek od pbjun »

Jediné co tam rozchodíš je fullHD display, pokud tam máš grafiku řady 3xxx tak tam se řeší problémy i s připojením a rozchozením plnohodnotného 4K externího monitoru natož to nacpat dovnitř... Jinak koukal jsem do ND pro daný notas a jsou tam tři typy displaye a to HD (1366x768) HD+ (1600x900) a Full HD (1980x1080) takže i HPčko dávalo docela dost verzí a fullHD by mělo jít sehnat za lepší cenu z použitých noťasů.
Hlavní PC: Core i7 13700K, Asus TUF Z790-PLUS D4 , 128GB DDR4, RX 7900 XTX 24GB, Gigabyte Aorus 500GB NVME, Samsung 2TB NVME, LCD Dell 34"
Garáž PC: Ryzen 9 3900x, 32GB DDR4, RTX 3070 8GB, 1TB NVME Samsung
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“