Ovladače Lenovo, Nvidia

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
oig1
Nováček
Nováček
Registrován: 21. srp 2019

Ovladače Lenovo, Nvidia

Příspěvek od oig1 »

Dotaz na ovladače grafiky. Na stránkách výrobce je jeden na intel grafiku a pak dva od nvidie. Musim instalovat oba dva od nvidie? Jeden je označen jako nvidia vga ui driver ma asi 150 mb, druhej jako klasickej nvidia driver asi 480mb. Dál - kdyz chci stáhnout ovladače primo ze stranek nvidie určen pro laptopovou grafiku gtx 1060 tak nelze, není kompatibilní, proč? A ještě dále, proces nvidia container LS neustále zatěžuje procesor asi na 20 % i v klidu. Googlil jsem ze je to chyba na straně nvidia driveru ale nějaký kloudny řešení jsem nenasel. Vypnout proces sice pomůže ale pak mi zase nejde spustit nvidia control panel a hlasi ze neni k dispozici gpu nvidia. Uff
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladače Lenovo, Nvidia

Příspěvek od python.p »

Problém grafik v NTB je ten, že výrobce může ten driver nějak upravit přímo na míru danému stroji. Proto nejde kolikrát instalovat klasický driver.

Ohledně zbytku, no jen doufat, že to brzo opraví.
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladače Lenovo, Nvidia

Příspěvek od dexterav »

zatiaľ na všetchých lenovách čo som mal fugovali normálne ovládače od intelu alebo nv
pokiaľ nejde SETUP funguje inštalácia cez .inf hlavne pri igpu
už by to malo byť myslím opravené
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladače Lenovo, Nvidia

Příspěvek od python.p »

Mám na stole Y730 a Y740 a ani na jednom to nejde. Teda nejde to jednoduše. :)
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“