Bliknutí nb

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
Kocourekpuci
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2020

Bliknutí nb

Příspěvek od Kocourekpuci »

Dobrý den,
mám malou, technickou otázku - mám HP8440p a v poslední době se mi asi 3x stalo, že vše jede jak má, najednou to blikne a vypne se jak modem tak NB.
Poprvé děs hrůza, nb nešel spustit, až mne napadlo vytáhnout koncovku zapojení, znovu zasunout a v pohodě se rozjel. Jo a to bylo poslední co na tom bylo v pohodě.
Ve složce swsetup se zobrazuijí nainstalované ovladače, zobrazují, ale nejsou tam. Takže comp jede, ale nic tam není. Reinstal ovladačů by možná pomohl, ale protože nemám tušení, kam se ty ovladače přesunuly, protože se nemohou logicky ztratit, tak reinstal nedělám a jednodušší mě příjde, reinstal celého nb, což trvá asi 3 hodiny.

Vyměnil jsem přívodní kabel, rozmontoval zásuvku (ve zdi), zkontroloval co se dalo, použil jsem bootovací antivir, nic vše, jak má být. Internet jede přes wifi.........a tam se po rozjetí nb rozhodne modem totál stávkovat, takže vžy pomůže tovární nastavení a pak jede.
Zvažoval jsem přepěťovou zásuvku, ale nejsem odborník a nevím, zda by to pomohlo.
Jo a ještě jedna věc - pokaždé když se to stalo byl stejný čas. 5:45.

Na stejnou zásuvku má manželka připojené rádio a TV a tam se nic nestane, jen ten modem a nb se vypnou. Dokonce ani nezakolísá světlo..........nic, jen nb a modem.
Nevíte páni odborníci, co tomu krámu je?
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“