Nefunguje mi zvuk z interního repráku

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
klavesakm
Nováček
Nováček
Registrován: 20. kvě 2020
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje mi zvuk z interního repráku

Příspěvek od klavesakm »

Zdravím,
mám ASUS N55S se zabudovaným reprákem Audio by Bang&Olufsen ICEpower.
Ale zvuk už nějakou dobu nejde.
Mikrofon jde. Když zapojím externí sluchátka nebo repro tak jde. Nevím jestli je to mechanické, ale na klávesnici tlačítka k ovládání zvuku taky nejdou. Nikde nic prasklého, nebo tak. Jinak jde všechno. Původně tady byl win. 7 teď je 10.
Pokud s tím někdo máte zkušenost, nebo vás něco napadá, tak budu rád za rady. Někdy by se mi to hodilo, kdyby to fungovalo.
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Nefunguje mi zvuk z interního repráku

Příspěvek od orgasmic »

Tohle pomohlo na microsoft helpu:

Hi!

I use asus n55sf and upgraded my os to new windows 10 at weekend. Everything is fine but there is no sound from speakers. I only could listen with headphones (don't know why). I searched about this problem and try everything and solve this problem for my laptop. here is the solution:

1-right click on ''this pc'' and click ''advanced system settings''

2-Click ''hardware'' tab and click on ''device installation settings''

3- Choose ''no, let me chosee what to do'' and ''never install driver software from windows update'' save changes and ok.

after this step I uninstall the soundcard driver from my laptop and restart it. after restart I can listen to music from my speakers without any installation about sound driver. Don't know how but it works. then I download and install the driver from asus website. the driver for windows 7 but its ok. it works well now.
Asus Rog Strix G18
klavesakm
Nováček
Nováček
Registrován: 20. kvě 2020
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje mi zvuk z interního repráku

Příspěvek od klavesakm »

Díky, už to funguje.
Udělal jsem to, ne úplně přesně podle návodu. Ale směr byl dobrý a jde.
Takže super.
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“