GPD Win Max 8" PC HandHeld - je doma

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
Pulec7
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2006

GPD Win Max 8" PC HandHeld - je doma

Příspěvek od Pulec7 »

Cau, nevim jak moc je to v komunitě známé ale kdyby měl někdo nějaký dotazy ohledně tohohle zařízení tak se ptejte. Už ho mam asi 2 týdny doma. Přišel mi po 5 měsících od zabekrovani na idiegogo.

Za mě super zařízení, doufam ze v budoucnu udělaj nějakou revizy s Ryzenem a Vegou. Má to krásnej fakt kvalitni 8" IPS 1280x800. A hry natom vypadaj fakt super. Zatim jsem hrál Forza Horizont 4, Forza Motorsport 7, zkusil sem dalších pár věci třeba jako Emulator PS3 a Personu 5 ale ted hraju Final Fantasy 13. Po troše vyladění to všechno chodí fakt pekně starší hry 60 FPS není problém, dokonce s trochou snahy sem kolem 30 FPS rozbehl i nové Marvels Avengers. Zaklínač jede taky napohodičku a je to hezčí než na Switchi.

Samozřejmě cena je hrozná ale já tech prachů nelituju :).

http://gpd.hk/gpdwinmax
Ryzen 7950X3D│ 64GB - 4x 16GB G.Skill Trident Z5 NEO 6000Mhz CL30 │ Gainward 4090 Phoenix GS │ Asus ROG Strix X670E-E Gaming Wifi
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: GPD Win Max 8" PC HandHeld - je doma

Příspěvek od orgasmic »

Nějak si ty hry na Intel GPU neumím představit, to musí být podívaná, kort na 8 palcích v HD :D
Ještě za 1000 Euro
Asus Rog Strix G18
Pulec7
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2006

Re: GPD Win Max 8" PC HandHeld - je doma

Příspěvek od Pulec7 »

orgasmic píše:Nějak si ty hry na Intel GPU neumím představit, to musí být podívaná, kort na 8 palcích v HD :D
Ještě za 1000 Euro
Hele úplně pohoda, i Wither 3 na low na tomhle vypada 2x lip nez na switchi tam ho mám taky. Ono 1280x800 je na 8" uplně vpohodě.

Já to mám hlavně na tahový JRPG, všechny natom jedou, FF VIII vcetne 4x MSAA. Nebaví me u těchhle her sedět u telky, a když máš děcka rád si něco pinkneš někde mobilně. A 15ka ntb je prostě moc velký a na switchti neni všechno :). Je to prostě blbustka na hraní, ale na discordu je klub majitelů a je nás tam teda fakt dost :) a všichni nadšený.
Ryzen 7950X3D│ 64GB - 4x 16GB G.Skill Trident Z5 NEO 6000Mhz CL30 │ Gainward 4090 Phoenix GS │ Asus ROG Strix X670E-E Gaming Wifi
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“