Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 12. prosinec 2019, 06:20

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: PCIE1_PWR1 konektor
PříspěvekZaslal v: po 7. září 2015, 18:52 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

Ahoj, chtel bych poprosit o radu s novou deskou, jedna se mi o desku "ASRock 970 Fatal1ty", doted jsem pouzival grafiku ktera pouzivala externi napajeni, nyni jsem objednal "GTX-750Ti GS" ktera je napajena pouze ze slotu ZD. Na desce mam dva konektory na klasicky MOLEX konektor, proto bych se chtel zeptat co se do tech molexu zapojuje, v navodu je to popsano hrozne strucne, prikladam ho v priloze. Mam tam ted napojit napajeni ze zdroje? Chapu to dobre ze jeden konektor je na jednu grafiku a druhy se pouziva pro SLI/XFIRE zapojeni?

Dekuju za rady.

Nemáte oprávnění k prohlížení souborů přiložených k tomuto příspěvku.

Předmět: Re: PCIE1_PWR1 konektor
PříspěvekZaslal v: po 7. září 2015, 21:17 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Ten molex nemusí bejt připojenej vůbec, je tam proto aby pomáhal napájet GPU co tahaj hodně ze slotu, tzn kdyby jsi měl třeba 3x tu co máš teď, ale i tak by se to proavděpodobně obešlo bez něj. Vůbec to nezapojuj, neni třeba.

Jediné praktické využití co vim je byly doby litecoin/bitcoin miningu na GPU, kdy jsi měl v PC třeba 6-8 GPU tak tam už to pak nutné bylo, v běžné praxi a to včetně SLI/CF ne.

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních