Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je čt 23. listopad 2017, 15:41

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 21 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět: Re: výměna ventilátoru ve zdroji
PříspěvekZaslal v: čt 16. únor 2017, 20:34 
Nováček
Nováček

1) Vzteklej nemám důvod být. Jen jsem si myslel že z tolika odborníků někdo poradí.
2) Nechtělo se mi pájet, ani nemám pájku. Zdroj potřebuje trochu vítr. Ventilátor co jsem zvolil má velké CFM, proto může běžet i na menší otáčky a uchladí.
3) Vrtat nic nemusíš. Jakýkoliv kabel vyvedeš ze zdroje spolu s ostatními kabely.
4) Přesně z toho důvodu jsem se tu ptal, protože nechci zkoušet jak se to chová. Obchod s ventilátory fakt nemám, abych testoval, který se rozběhne, když vzhledem absenci konektoru ve zdroji bych každý testovaný musel ustřihnout a napájet. Samozřejmě bych mohl koupit stejný, jako tam byl, ale vysvětlení je v mém prvním dotazu.

Takže určitě by to šlo udělat lépe, napájet správný ventilátor do zdroje, který má regulaci. Ale vzhledem k omezeným informacím a možnostem, jsem provedl nejjednodušší řešení. Bál jsem se jen, aby to zdroj nepoznal a rozběhl se, když jsem mu ušmik ventilátor. Každopádně litr za nový zdroj ušetřen.

Odpovědět na téma  [ 21 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních