Pomůžete složit vodníka???

Chlazení PC pomocí vody - vodní systémy, bloky, hadice, nádoby, kompresory, atd.

Moderátor: morke

Odpovědět
cmoud4k
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2011
Bydliště: Hradčovice(okolí Uherskeho brodu)

Pomůžete složit vodníka???

Příspěvek od cmoud4k »

Ahoj potřeboval bych složit vodníka na sestavu viz.dole.
Byl by někdo tak hodný a naházel to do košíku a dal mi odkaz?Grafickou kartu zatím chladit nehodlám pouze cpu.
Děkuji

popřípadně ještě může mi někdo říci jaký je zde rozdíl krom chladiče?

https://www.alza.cz/ek-water-blocks-ek- ... 000939.htm

https://www.alza.cz/ek-water-blocks-ek- ... 000938.htm

https://www.alza.cz/kompletni-sety-vodn ... od=&sc=600

Děkuji
AMD RYZEN 7950X Gigabyte X670 Aorus AX 2x32GB 5200MHZ DDR5 cl40, RTX4090 Msi trio 24gb/Corsair HX1200
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Pomůžete složit vodníka???

Příspěvek od racecar »

Slim 240 vs 360 je vo velkosti radiatora (240mm vs 360mm).

Napis budget.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
cmoud4k
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2011
Bydliště: Hradčovice(okolí Uherskeho brodu)

Re: Pomůžete složit vodníka???

Příspěvek od cmoud4k »

tak cca 6-8000?
AMD RYZEN 7950X Gigabyte X670 Aorus AX 2x32GB 5200MHZ DDR5 cl40, RTX4090 Msi trio 24gb/Corsair HX1200
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomůžete složit vodníka???

Příspěvek od python.p »

Má my přijít jakejsi kit od EKWB, takovej ten "aio" tak kdybys chtěl, tak SZ.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Pomůžete složit vodníka???

Příspěvek od blaho »

no mne beži teraz i7 8700K/delid/na @5.0GHz na chladiči NOCTUA NH-D15
/na ktorom som nechal iba jeden chladič/ na max keď hram hry cca 65°C/
či ono ti vobec ten vodnik treba, a ten chladič je v case Fractal Design Define R5 nepočuteľny
cmoud4k
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2011
Bydliště: Hradčovice(okolí Uherskeho brodu)

Re: Pomůžete složit vodníka???

Příspěvek od cmoud4k »

samozřejmě že není zapotřebí ale nelíbí se mi to už :twisted:
AMD RYZEN 7950X Gigabyte X670 Aorus AX 2x32GB 5200MHZ DDR5 cl40, RTX4090 Msi trio 24gb/Corsair HX1200
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomůžete složit vodníka???

Příspěvek od MaWa »

python.p píše:Má my přijít jakejsi kit od EKWB, takovej ten "aio" tak kdybys chtěl, tak SZ.
Ty jejich hliníkový Gaming ? Tak to hodně štestí :roll:
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Pomůžete složit vodníka???

Příspěvek od Loki5567 »

MaWa píše:
python.p píše:Má my přijít jakejsi kit od EKWB, takovej ten "aio" tak kdybys chtěl, tak SZ.
Ty jejich hliníkový Gaming ? Tak to hodně štestí :roll:
Jak jsou na tom vlastně ty jejich "sety" hliníkové ? je to taková trága jak koluje ? nebo je to někde mezi klasickým custom a AiO ? Jinak MaWa díky za složení mé vody :)
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomůžete složit vodníka???

Příspěvek od MaWa »

Výkonem to trága není vůbec. Hliník je "skoro" stejně výkonný jako měď. Problém je ta životnost hliníkových okruhů...a problémem bude, až EKWB usoudí, že tu řadu produktů ukončí (tak jako kdysi EKWB slibovalo, že bude forever podporovat Predatory XLC a dnes na to není dostupného nic) a hromada zákazníků bude mít doma něco, co může vyhodit, protože všichni ostatní výrobci dělají jen měď a mají pro to setsakra dobrý důvod. A pokud mít čistě hliník okruh je jen "o držku" tak mít měď - hliník okruh je "sebevražda v přímém přenosu".

Já chápu, proč to EKWB udělalo...prostě chce konkurovat Eisbaerům cenou a tou jejich rozšiřitelností. Ale stejně tak jako říkám, že v CPU/VGA blocích Alphacool na EKWB prostě nemá a tečka, tak je taky opačný fakt a to ten, že Eisbaer nebo NexXxoS radiátory jsou úplně někde jinde (lepší) než to samé od EKWB.
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
Odpovědět

Zpět na „Voda“