Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Chlazení PC pomocí vody - vodní systémy, bloky, hadice, nádoby, kompresory, atd.

Moderátor: morke

Odpovědět
Spuxy
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 30. lis 2011

Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Příspěvek od Spuxy »

Ahoj mam prosbicku lidi kdyz hraju nejakou narocnejsi hru jako je PUBG,COD etc... tak moje teplota se pohybuje okolo 70 stupnu pokud ji taktuji na 5ghz kdyz ji mam na 3.7 tak mam 50 stupnu, ale kdyz streamuji a mam to na 5ghz tak mi to vyleti na 80 a chvilku mi tam problikne i 90 proto uvazuji z moji NOCTUA NH-D14 na vodni chlazeni a chci se zeptat zda by se to zlepsilo a jestli to ma cenu. Jak uz jsem zminoval castokrat nejsem technickej typ spice developersky takze budu rad za kazdou mini radu. Predem dekuji a s laskou filipek. :mrgreen:
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Příspěvek od racecar »

Ziadna zmena. Pomoze iba delid.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Příspěvek od ToxicTears »

tohle je ta cena, kterou moc lidí nevidí. Že k dražšímu CPU musí pořídit drahé vodní chlazení a i OBR tam měl na CL Aio a stejně to mělo klidně 70-80°C. to je mazec i pro tu vodu. Ale nechci dělat flame.

Ano delid jediná šance.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Příspěvek od MaWa »

No že by změnou D14 za custom vodu neproběhla "žádná změna" co se týká teplot to bych se teda dost hádal, ale samozřejmě delid tomu pomůže víc...
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Příspěvek od racecar »

Nevidim nikde aby pisal o custom vode...
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Příspěvek od MaWa »

Aha já jsem ze staré školy, takže "vodní chlazení" pro mě opravdu není jakýkoliv all in one sráč :roll:
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
Spuxy
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 30. lis 2011

Re: Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Příspěvek od Spuxy »

No zrovna All in one srac potrebuji protoze :D chci mit jistotu ze budu mit vse v zaruce a kdyz jsem cetl ze se hodne zacatecnikum odesla deska atd... tak fakt netusim zda je to worth it pro me stejne tak delid furt se mi zrusi zaruka a jsem student takze nemam penize kdyby mi 2 tydnu po delidu se znicilo cpu
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Příspěvek od Zofrenko »

aj all in one trocha pomôže, možno by to bola prave tá trocha ktora by ti to nevystrelovala nad 80 :) kludne ho kup vyskúšaj ak by nebola zmena, v ramci 14 dni ho vratiš..

ale neaka vyrazna zmena, že pod 70 stupnov to nebude určite, to už jedine delid ako písal Race car

streamuješ na twitchy? daj nick :)
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodni chlazeni ? stream/gaming i7 8700k

Příspěvek od ToxicTears »

Ono je pravda, že to prostě žere a jako i stream je znát. Ale samozřejmě záleží jestli jedete přes GPU nebo CPU stream. Hlavně přes CPU je ten steam mnohem kvalitnější, ale papá to. Při streamu nemám problém Ryzen 7 zatížit na 50-60%, bez streamu kolem 20%. Pak je docela i rozdíl v teplotě samozřejmě. Bez streamu mám kolem 37-40°C na CPU a při streamu tak kolem 52°C. Myslím že ten intel bude pěkně topit i s tím AiO.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
Odpovědět

Zpět na „Voda“