Hluk pumpy

Chlazení PC pomocí vody - vodní systémy, bloky, hadice, nádoby, kompresory, atd.

Moderátor: morke

Odpovědět
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Hluk pumpy

Příspěvek od Vesel »

Ahoj chci se zeptat. Dnes sem instaloval Fractal Celsius S24 do PC a přijde mi že pumpa má trošičku hlasitý projev. Je toto ještě OK?

https://vocaroo.com/i/s1q2u49iAl3H

Dík
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Hluk pumpy

Příspěvek od racecar »

Jo, all in one rapkac. :lol:

Ja by som to vratil tak ci tak. Snad to nechces pocuvat..
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Hluk pumpy

Příspěvek od Loki5567 »

Klasická AiO pumpa, měl jsem několik AiO a všechny +/- mají stejný projev. Samozřejmě se najdou vyjímky a hlavně po regulaci otáček :wink:
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hluk pumpy

Příspěvek od MaWa »

Měl jsi koupit originál od Alphacool, ne tuhle kopii od Fractalu...dávají tam hlučnější pumpy...
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Hluk pumpy

Příspěvek od Vesel »

ja to bral podle testu a v testech si to velice chvalili navic lze doplnik pak o expanzku atd coz u alphacool asi taky ale mel sem k tomu svoje duvody. Uz mi to prijde ze si to sedlo a neni to tak hlucne. PC mam da se rict u monitoru a nejde uz slyset :)
Odpovědět

Zpět na „Voda“