Vodne chladenie Intel 4770

Chlazení PC pomocí vody - vodní systémy, bloky, hadice, nádoby, kompresory, atd.

Moderátor: morke

Odpovědět
Roman9
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. led 2004

Vodne chladenie Intel 4770

Příspěvek od Roman9 »

Dobry den

Mam uz v bedni 5 rokov vodne chladenie Intel® Thermal Solution BXTS13X

Asi pred mesiacom mi zacalo robit problemy takéhoto charakteru

- v zatazi povedzme pri hrani 5minut GTA V mi meria teplotu 70-80 stupnov a nieco cvaka nepravidelne v bedni
- bez zataze cvakanie nie je
- zobral som to do servisu tam vsetko v poriadku, pekne chladilo cca 60st na prime 95, ziadne cvakanie
- donesem domov to iste ako ked som tam isiel
- zas do servisu, pustim tam hry, prime 95 vsetko pekne ide a chladi
- donesem opat domov a vymenim napajaci kabel - vsetko pekne ide bez problemov asi mesiac
- teraz som opat v problémoch, nechladi a cvaka v zatazi

ked pustime prime 95 do 10sekund ide teplota na 80stupnov ale otacky ventilatora na radiatore sa vôbec nezvysia, nastavene je na od 60stupnov max otacky - tak neviem ci to meria podla cidla na doske alebo teploty chladiacej vody

tak cudne to znie ale takto sa to fakt sprava

ked to zhrniem, v zatazi mi nefuka von teplo, cvaka v bedni a teploty na procesore presahuju aj 65 stupnov, bolo 2x v servise tam vsetko v poriadku

dakujem za radu
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Vodne chladenie Intel 4770

Příspěvek od Atapi »

Řekl bych studenej spoj nebo uvolněnej drát někde, jsi si jistý, že když to dělá u tebe tyhle problémy, tak všechno (respektive fany a pumpa) běží? Případně můžeš zkusit rovnou vyměnit větrák jestli máš doma jinej (nebo třeba z jiný pozice ve skříni), 5 let je na větrák dost.
Obrázek
Roman9
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. led 2004

Re: Vodne chladenie Intel 4770

Příspěvek od Roman9 »

pripajam video - ten zvuk je tam pocut

https://www.youtube.com/watch?v=033Zf6Y ... e=youtu.be
Roman9
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. led 2004

Re: Vodne chladenie Intel 4770

Příspěvek od Roman9 »

na zaciatku videa cca do 2s su na zdroji vidiet ohnute dva kondenzatory oprete o cievku, nevyzeraju nafucane tak neviem ci je to dizajn z vyroby alebo ...
Odpovědět

Zpět na „Voda“