Vodní chlazení - vybíráme jednotlivé díly

Chlazení PC pomocí vody - vodní systémy, bloky, hadice, nádoby, kompresory, atd.

Moderátor: morke

Odpovědět
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

Gr8 Vivec: nj jenze na CM nemaji pro 12mm hadice. maji to jenom na JSC, ale 69kc se mi za fitinky dat nechce... to radsi vemu ty mosazne. chtel jsem plastaky, ale ty maji jenom v pytlu po 100ks...

btw ten MagiCool Copper Xtreme si budu porizovat behem prazdnin... ten nemecky test me fakt presvedcil... prakticky o 120mm radiator navic (u 480) a vykon byl vice jak o 50% lepsi... myslim.
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
kupca
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od kupca »

2myom: ted jsem bral ty plastove od pirse, cena 36 za jednu je pro me dobra.

//a ten magicool, je jak zapojeny? To jsou jako tri radiatory v serii, nebo jsem se dival na obrazky a ma nejak vic vstupu a vystupu.
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

2 myom: jestli myslíš tuhle: http://www.casemodding.cz/index.php?pg=detail&co=1834
a na JSC tuhle: http://www.jscomputers.cz/Vystup_1_4_pr ... 15847.html
tak to imho bude oboje s vnitřním 10mm = stejný (teda ta na CM je určitě, mám je)
jak už jsem psal, větší se prostě nedělaj, ještě nějaká rezerva tam je (cca 1mm), ale to imho jedině protáhnout vrtačkou
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

kupca: jake ma? ten radiator je jako 3 zapojeny do serie... nevim... ale ty 2 vstupy jsou jenom kvuli lepsimu rozproudeni vody.

Gr8 Vivec: jo to jsou ony, ale jak rikam, tak 69kc je pro me kdyz beru vice jak 10 fitinek moc...
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
busy
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. říj 2005
Bydliště: Prievidza, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od busy »

zaujimalo by ma ako je na tom z vykonom D-tek Fuzion GFX. chcel som zobrat Swiftek MCW60 ale ten skladom nieje a ze v dohladnej dobe ani nebude rovnako ako swiftek apogee GT namiesto ktoreho som musel zobrat GTX ale to myslim ze vykonovo bude mozno malinko lepsie ale hadam nie horsie. bojim sa len toho GPU blocku D-tek ci je aspon tak vykonny ako ten swiftek
.........:::::::::: shit happens ::::::::::...........
kupca
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od kupca »

myom píše:...
Kukni sem

maji prumer jen 10 vnitrni, vetsi jsem na G1/4 nevidel

//jinak nejlevnejsi fitink s vnitrnim prumerem 10 a kovovy ma asi viscool za 29kc, ale kdyz vezmes postu tak se to asi nevyplati.
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

keraM píše:Když už jsme u radiátorů, jakou 360ku aby ji utáhl Eheim Compact 600, spolu s Nexxosem na Cpu a na Chipsetě, scháním něco do starého Pc, takže něco do 1500Kč, díky
S Nexxxosem mna cpu ma problem 1048. Natoz slaba kapesni 600. Jeste si priplat za Laing DDC.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djstudio »

busy....

D-Tek FuZion-GFX VGA Waterblock
http://www.sidewindercomputers.com/dtekfuziongfx.html

ten tu nema asi nikdo,dival jsem se na nej taky ze bych ho placl na 8800GTX nakonec ale zvitezil Swiftech MCW60.FuZion urcite spatnej nebude.
Obrázek
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + NZXT Kraken X52 240mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
busy
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. říj 2005
Bydliště: Prievidza, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od busy »

dj. diky to vsetko viem. ved som ho odtial objednal. mal som zalusk na ten swiftek ale nemaju ho a pisal som im mail a dosla mi odpoved ze ho maju objednany ale nikde sa neda zohnat
.........:::::::::: shit happens ::::::::::...........
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

k tem fitinkam... nejlepsi je si udelat radeko a vytocit si je sam 8-) . s pripravenym radekem jich muzete za den nasekat tisice klidne a vijde vas to na par desetniku za kus :roll:
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

Fuzion GFX nebrat, je to srot....má silenej odpor,ale doslova katastrofalne silenej a jeste pri vyssim prutoku děla strasnej bordel.....Teploty oproti MCW60 nejsou lepší vubec...je to to samy.Měl jsem jeden v ruce ,ješte předtím,než jsem si ho chtěl objednat z USA a už nikdy víc..
keraM
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2006

Příspěvek od keraM »

Takže Woyto, toto by mělo být ok ?

Nexxus Bold na Cpu
Nexxus na Chipsetu
Black Ice III 240mm radiátor

Zvládal by to teda tento Laing ? http://casemodding.cz/index.php?pg=deta ... 23&kat=309
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

keraM píše:...
Tohle jsem mel na mysli. Pripadne udelas mod.
Tim radem myslis Black ICE-Xtreme II 240 mm?
Do noveho bych rovnou bral Black ICE-Xtreme III 360 mm. V budoucnu se neztrati.
Sice mam na svem PC Nexxxos Extreme II 240mm ale na vice topive PC to budu muset do budoucna nejspise vymenit.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
keraM
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2006

Příspěvek od keraM »

Woyta píše:...
No já jsem omezem 3K, takže ten laing s expou bude asi stát 2k, a do 1K se musím vlézt s radiátorem, i když 200kč nebo kolik bych tam mohl přiinvestovat, jinak díky

Ted se dívám, koik stojí nejlevnější Laing s Expou ?
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

busy píše:
Highlander píše:Fuzion GFX nebrat, je to srot....má silenej odpor,ale doslova katastrofalne silenej a jeste pri vyssim prutoku děla strasnej bordel.....Teploty oproti MCW60 nejsou lepší vubec...je to to samy.Měl jsem jeden v ruce ,ješte předtím,než jsem si ho chtěl objednat z USA a už nikdy víc..
no to bude asi problem uz ho odoslali. dufam ze to nebude take strasne
uvidis sám no mě se ten fuzion moc nelibil..... na XS o tom byla docela veselá diskuze...
Obrázek
Podle toho grafu ten blok při vyšším průtoku má odpor vetší jak Storm G4....:-E a jeste při tom vyšším prutoku to děla nehoraznej bordel,jak ta voda proudi do toho bloku,někde na XS je dokonce nahrávka jednoho týpka co to testoval...
No uvidíš,třeba to nebude,tak hrozný....
busy
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. říj 2005
Bydliště: Prievidza, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od busy »

Highlander: no dufam ze to nebude take strasne. ked to bude doma napisem ako to ide. ale asi si pockam lebo dnes mi dosiel mail ze nemaju MRC320 :sad:
.........:::::::::: shit happens ::::::::::...........
keraM
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2006

Příspěvek od keraM »

Takže ještě jednou naposled tě Woyto prosím, je toto OK ?

CPU Alphacool Nexxos XP Bold
CHIP Alphacool Nexxos SLI
RAD Black ICE-Xtreme III 360mm
PUM Laing D5
EXP Vlastní výroba

Díky :)
kupca
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. srp 2005
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od kupca »

keraM píše: CHIP Alphacool Nexxos SLI
myslim, ze na tenhle blok si tu nekdo uz stezoval, ze ma velky odpor, si myslim, ze na chipset staci bohate bloky od galaxiho, sam ho mam na pc a jsem spokojen, odpor skoro zadnej a chladi fajn.
keraM
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. čer 2006

Příspěvek od keraM »

S D5kou by to mělo být ok, ne ?
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

nic proti kerame ale ten Alphacool SLI blok je naprostá hovadina....Ten má vetsi odpor jako Nexxos XP a to je uz co rict > storm G4....i přesto,že más D5 čerpadlo.
Odpovědět

Zpět na „Voda“