Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 24. listopad 2020, 10:55

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 2328 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 117  další
Autor Zpráva
 Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 20:30 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

Gr8 Vivec: nj jenze na CM nemaji pro 12mm hadice. maji to jenom na JSC, ale 69kc se mi za fitinky dat nechce... to radsi vemu ty mosazne. chtel jsem plastaky, ale ty maji jenom v pytlu po 100ks...

btw ten MagiCool Copper Xtreme si budu porizovat behem prazdnin... ten nemecky test me fakt presvedcil... prakticky o 120mm radiator navic (u 480) a vykon byl vice jak o 50% lepsi... myslim.

prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 20:37 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

2myom: ted jsem bral ty plastove od pirse, cena 36 za jednu je pro me dobra.

//a ten magicool, je jak zapojeny? To jsou jako tri radiatory v serii, nebo jsem se dival na obrazky a ma nejak vic vstupu a vystupu.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 20:44 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

2 myom: jestli myslíš tuhle: http://www.casemodding.cz/index.php?pg=detail&co=1834
a na JSC tuhle: http://www.jscomputers.cz/Vystup_1_4_pr ... 15847.html
tak to imho bude oboje s vnitřním 10mm = stejný (teda ta na CM je určitě, mám je)
jak už jsem psal, větší se prostě nedělaj, ještě nějaká rezerva tam je (cca 1mm), ale to imho jedině protáhnout vrtačkou

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 20:52 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

kupca: jake ma? ten radiator je jako 3 zapojeny do serie... nevim... ale ty 2 vstupy jsou jenom kvuli lepsimu rozproudeni vody.

Gr8 Vivec: jo to jsou ony, ale jak rikam, tak 69kc je pro me kdyz beru vice jak 10 fitinek moc...

prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 21:02 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

zaujimalo by ma ako je na tom z vykonom D-tek Fuzion GFX. chcel som zobrat Swiftek MCW60 ale ten skladom nieje a ze v dohladnej dobe ani nebude rovnako ako swiftek apogee GT namiesto ktoreho som musel zobrat GTX ale to myslim ze vykonovo bude mozno malinko lepsie ale hadam nie horsie. bojim sa len toho GPU blocku D-tek ci je aspon tak vykonny ako ten swiftek

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 21:12 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

myom napsal:
...

Kukni sem

maji prumer jen 10 vnitrni, vetsi jsem na G1/4 nevidel[url][/url]

//jinak nejlevnejsi fitink s vnitrnim prumerem 10 a kovovy ma asi viscool za 29kc, ale kdyz vezmes postu tak se to asi nevyplati.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 21:24 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

keraM napsal:
Když už jsme u radiátorů, jakou 360ku aby ji utáhl Eheim Compact 600, spolu s Nexxosem na Cpu a na Chipsetě, scháním něco do starého Pc, takže něco do 1500Kč, díky

S Nexxxosem mna cpu ma problem 1048. Natoz slaba kapesni 600. Jeste si priplat za Laing DDC.

AMD Ryzen 5 1600 @3,8ghz, Asus Vega 56 Strix, Asus Prime B350 Plus, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 1TB Western Digital Caviar Black,Creative Sound Blaster X-fi platinum, Enermax NAXN 750W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 21:32 
Začátečník
Začátečník

busy....

D-Tek FuZion-GFX VGA Waterblock
http://www.sidewindercomputers.com/dtekfuziongfx.html

ten tu nema asi nikdo,dival jsem se na nej taky ze bych ho placl na 8800GTX nakonec ale zvitezil Swiftech MCW60.FuZion urcite spatnej nebude.
Obrázek

MB: GIGABYTE X570 AORUS PRO Bios F30 CPU: AMD RYZEN 7 3700X + NZXT Kraken X52 GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX 5700XT-8GB OC Edition RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Ripjaws 5 Black DDR4 3600MHz CL16 SSD: APACER AS350 512GB SSD Data: M2 WD Black SN750 NVMe SSD 500GB Systém: ZDROJ GIGABYTE 750W GOLD Modular CASE: Cooler Master Cosmos S MONITOR: SAMSUNG 28" U28R550 IPS FreeSync 4ms - 4K SYSTEM: Windows 10 PRO 64BIT Build 2004

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 21:34 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

dj. diky to vsetko viem. ved som ho odtial objednal. mal som zalusk na ten swiftek ale nemaju ho a pisal som im mail a dosla mi odpoved ze ho maju objednany ale nikde sa neda zohnat

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 22:29 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

k tem fitinkam... nejlepsi je si udelat radeko a vytocit si je sam 8-) . s pripravenym radekem jich muzete za den nasekat tisice klidne a vijde vas to na par desetniku za kus :roll:

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 19. červen 2007, 23:26 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Fuzion GFX nebrat, je to srot....má silenej odpor,ale doslova katastrofalne silenej a jeste pri vyssim prutoku děla strasnej bordel.....Teploty oproti MCW60 nejsou lepší vubec...je to to samy.Měl jsem jeden v ruce ,ješte předtím,než jsem si ho chtěl objednat z USA a už nikdy víc..

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 20. červen 2007, 06:22 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Takže Woyto, toto by mělo být ok ?

Nexxus Bold na Cpu
Nexxus na Chipsetu
Black Ice III 240mm radiátor

Zvládal by to teda tento Laing ? http://casemodding.cz/index.php?pg=deta ... 23&kat=309

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 20. červen 2007, 10:43 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

keraM napsal:
...

Tohle jsem mel na mysli. Pripadne udelas mod.
Tim radem myslis Black ICE-Xtreme II 240 mm?
Do noveho bych rovnou bral Black ICE-Xtreme III 360 mm. V budoucnu se neztrati.
Sice mam na svem PC Nexxxos Extreme II 240mm ale na vice topive PC to budu muset do budoucna nejspise vymenit.

AMD Ryzen 5 1600 @3,8ghz, Asus Vega 56 Strix, Asus Prime B350 Plus, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 1TB Western Digital Caviar Black,Creative Sound Blaster X-fi platinum, Enermax NAXN 750W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 20. červen 2007, 12:49 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Woyta napsal:
...

No já jsem omezem 3K, takže ten laing s expou bude asi stát 2k, a do 1K se musím vlézt s radiátorem, i když 200kč nebo kolik bych tam mohl přiinvestovat, jinak díky

Ted se dívám, koik stojí nejlevnější Laing s Expou ?

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 20. červen 2007, 12:58 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

busy napsal:
Highlander napsal:
Fuzion GFX nebrat, je to srot....má silenej odpor,ale doslova katastrofalne silenej a jeste pri vyssim prutoku děla strasnej bordel.....Teploty oproti MCW60 nejsou lepší vubec...je to to samy.Měl jsem jeden v ruce ,ješte předtím,než jsem si ho chtěl objednat z USA a už nikdy víc..

no to bude asi problem uz ho odoslali. dufam ze to nebude take strasne

uvidis sám no mě se ten fuzion moc nelibil..... na XS o tom byla docela veselá diskuze...
Obrázek
Podle toho grafu ten blok při vyšším průtoku má odpor vetší jak Storm G4....:-E a jeste při tom vyšším prutoku to děla nehoraznej bordel,jak ta voda proudi do toho bloku,někde na XS je dokonce nahrávka jednoho týpka co to testoval...
No uvidíš,třeba to nebude,tak hrozný....

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 20. červen 2007, 16:50 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

Highlander: no dufam ze to nebude take strasne. ked to bude doma napisem ako to ide. ale asi si pockam lebo dnes mi dosiel mail ze nemaju MRC320 :sad:

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 20. červen 2007, 17:04 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Takže ještě jednou naposled tě Woyto prosím, je toto OK ?

CPU Alphacool Nexxos XP Bold
CHIP Alphacool Nexxos SLI
RAD Black ICE-Xtreme III 360mm
PUM Laing D5
EXP Vlastní výroba

Díky :)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 20. červen 2007, 17:17 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

keraM napsal:
CHIP Alphacool Nexxos SLI

myslim, ze na tenhle blok si tu nekdo uz stezoval, ze ma velky odpor, si myslim, ze na chipset staci bohate bloky od galaxiho, sam ho mam na pc a jsem spokojen, odpor skoro zadnej a chladi fajn.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 20. červen 2007, 17:31 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

S D5kou by to mělo být ok, ne ?

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 20. červen 2007, 19:22 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

nic proti kerame ale ten Alphacool SLI blok je naprostá hovadina....Ten má vetsi odpor jako Nexxos XP a to je uz co rict > storm G4....i přesto,že más D5 čerpadlo.

Odpovědět na téma  [ 2328 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 117  další

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 7 anonymních