HELP - PROFI VÝSTUP NA TV Z ATI - aneb jak propojit TV a PC

Grafické karty s libovolným GPU firmy AMD/ATI (např. Rage, Radeon).

Moderátoři: morke, Walker1134, Wilik

Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

pOOLa píše:Tak pozor na kvalitu mezi S-Video a Cinch... koupil jsem si novou grafarnu a u ni byl celkem slusne kvalitny S-Video a porovnal jsem to s Cinchem 180KC/m a obraz je daleko daleko kvalitnejsi na tom S-Videu.. ta ostrost je opravdu znat. (mam kartu Sapphire viz dole). Barvy ani moc nepoznate ale u pisma je to dost znat.. ono ostatne i u filmiku. Porovnaval jsem obraz z DVD a PC S-Video (oboje StarWars II) a rozdil na 72cm jsem ani nepoznal.. no az na ty barvy :-) a pak DVD x PC Cinch a obraz byl mazlej... jo jeste jsem zapomel dodat ze ta verze na kompu byla poustena pres DVDcko v PC.
Takze jednoznacne S-Video!!!
To se ti jednoduše řekne. Ale já mám starou SONY trinitron televizi a ta má jen cynchový vstupy a nemá ani scart.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
rychlosnek
Nováček
Nováček
Registrován: 05. srp 2003

Příspěvek od rychlosnek »

Ja jsem z Jablonce nad Nisou a kabel jsem kupoval v prodejne elektroniky Horak electronik. Kabel vyrabi firma Bendrige a 10m jsem kupoval uz 2x.Meli na vyber profigold nebo ty bendrige, cenu si uz nepamatuju ale asi kolem 300 kc. Nekupuj ve velkych obchodech s elektronikou, bez do nejakyho mensiho, kde ti kabel potrebne delky radi objednaji. :wink:
Athlon XP 1700@2304Mhz(16*144)V core 1,7V , DDR 1024MB CL2,QDI Kudoz7E/333,Ati orginal Radeon 9700 379/340Mhz, SB Live1024....
aliencz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aliencz »

rychlosnek píše:Ja jsem z Jablonce nad Nisou a kabel jsem kupoval v prodejne elektroniky Horak electronik. Kabel vyrabi firma Bendrige a 10m jsem kupoval uz 2x.Meli na vyber profigold nebo ty bendrige, cenu si uz nepamatuju ale asi kolem 300 kc. Nekupuj ve velkych obchodech s elektronikou, bez do nejakyho mensiho, kde ti kabel potrebne delky radi objednaji. :wink:
Díky za tip, podařilo se mi najít online shop na ty Bandridge a už to mám objednaný ..... kompletní nabídku kabeláží a redukcí Bandridge a Profigold můžete i online objednat na http://www.mascom.cz
Odpovědět

Zpět na „AMD/ATI grafické karty“