Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 27. listopad 2020, 14:57

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Nejde nastavit 2160p ve Windows 7
PříspěvekZaslal v: pá 26. prosinec 2014, 20:12 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

Mam Seiki SE55UY04 a HD5450 s nejnovejsimi Catalysty 14.12 a ve Windows 7 mi nejde nastavit 3840x2160, pripojeno samozrejme pres HDMI (ani tech maximalnich 30Hz, co to zvladne, samozrejme). Pritom jsem to zkousel ve Windows XP a zadny problem - na prvni pokus nastaveno (nekde mam foto). V sedmickach proste ne a ne to rozchodit, seru se s tim cely den. Podle me je to softwarova zalezitost, kdyz se stejnym pocitacem to s XP chodilo. Zkousel jsem vsechno, vcetne pridavani custom rozliseni do registru a porad nic...

Nekdo tusi cim to je nebo jestli to ti smejdi umele nezakazali pro starou generaci grafickych karet?

Předmět: Re: Nejde nastavit 2160p ve Windows 7
PříspěvekZaslal v: pá 26. prosinec 2014, 20:15 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Je to možný, je to stará karta a low-end Radeon opuštěný VLIW architektury, pochybuji že se někde dovoláš řešení. Můžeš ještě zkusit CRU utility a definovat to rozlišení ručně mezi EDID standardy monitoru. Ale neslibuji spasení, tu TN nemam, ala obdobnou jsem chtěl, jak jsi u nás sehnal Seiki ?

Předmět: Re: Nejde nastavit 2160p ve Windows 7
PříspěvekZaslal v: ne 28. prosinec 2014, 19:14 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

Nechal jsem si poslat z Ameriky, fakt par babek..jen postovny bylo asi $300 :P

Prave nechapu, ze v XP to fungovalo luxusne i s touhle starou grafikou a pro Win7 to vypada, ze to zabili...
Jako ne ze bych si chtel hrat na blbecka, co nema tisicovku na novou grafiku, ale proste tenhle pristup me stve, proc to najednou nejde, i kdyz to evidentne jit ma...

EDID to se nahazuje taky v registrech? tam jsem neco pridaval, ale ani tuk, resp. tohle nic nedelalo (nebo nevim jak se to pouziva): http://www.monitortests.com/forum/Threa ... tility-CRU

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: AllowedCry, mouldy a 14 anonymních