Skáčou FPS

Grafické karty s libovolným GPU firmy AMD/ATI (např. Rage, Radeon).

Moderátoři: morke, Walker1134, Wilik

Odpovědět
zoker
Nováček
Nováček
Registrován: 25. pro 2014

Skáčou FPS

Příspěvek od zoker »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat. Mám tuto grafickou kartu : http://www.asus.com/cz/Graphics_Cards/R ... fications/

Můj problém je , když zapnu jakoukoliv hru nemusí být ani náročná jak na minimální detaily tak na Max. detaily fps mi strašně skáčou (60,25,45,20,65,....). Chci se zeptat jestli je to způsobenou grafickou kartou nebo něčím jiným. Popřípadě jak se to dá řešit nebo jestli je jen slabá grafika.

Díky za názory (odpovědi).
leonin
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 17. lis 2009
Bydliště: Brno

Re: Skáčou FPS

Příspěvek od leonin »

Ahoj zbytek sestavy?
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Skáčou FPS

Příspěvek od Krteq »

Jak psal leonin, uveď zbytek sestavy a nezapomeň uvézt OS a nainstalovanou verzi ovladače.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Skáčou FPS

Příspěvek od Krteq »

Ano, nainstalovanou verzi ovladače. Najdeš to když klikneš pravým tlačítkem na plochu, vybereš "Catalyst Control Center" a v levém sloupci vybereš "Informace" a pak "Software". Sem pak napiš co ti to ukazuje u řádku "Verze Catalyst".
zoker
Nováček
Nováček
Registrován: 25. pro 2014

Re: Skáčou FPS

Příspěvek od zoker »

AMD Catalyst Software Suite 14.201.1001-140529a-172976C-Asus

AMD Catalyst Software Suite Not installed

Mám zaškrklé to 1.
sosatko
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2014

Re: Skáčou FPS

Příspěvek od sosatko »

Dám to sem , řeším podobný problém

Sestava :
AUS B85-pro gamer
CPU G3258
ram 16Gb 1833
GK MSI R9 280 gaming
HDD 120Gb ssd
HDD 1Tb
win 8.1 /64b
ovladače posledni ati co se daji stahnotu na stránkách AMD
je fuk jaké ovladače použiju :( dělá to porát

A problem je takový občas mi v Afterburner skačou FPS 60 až 130 +- a vytižení GPU taky poskakuje od 50 do 100 proc (prostě nahoru dolu a furt dokola ) nejhorší je to u her a testu které hodně zatíží GK , ale pokud pohýbu za "provozu/zatížení " v afterburner z power limit , stačí když dam +20 a pak spět na 0 tak to přestane dělat , pak už to nedělá až do dalšího spuštění , co z tím ?

Edit : problém vyřešen , udělal jsem reset biosu desky a už to nedělá , asi desce nesedí cpu G3258 , jelikož občas mi hodi cpu na defalut zničeho nic :) " tedy vrati nasobič na 32x " což je divné :x
Odpovědět

Zpět na „AMD/ATI grafické karty“