Asus 570 Strix 4G

Grafické karty s libovolným GPU firmy AMD/ATI (např. Rage, Radeon).

Moderátoři: morke, Walker1134, Wilik

Odpovědět
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Asus 570 Strix 4G

Příspěvek od Darkhunter »

Ahoj,
koupil jsem si 2x ASUS 570 Strix.
Snažím se to přetakovat.
Sapphire Trixx a MSI Afterburner mi neumožňuje měnit nic kromě rychlosti větráků.
ASUS Tweak 2 mi umožňuje změnit všechno, ale po tom, co dám apply mi to hodí do defaultu.
Wattman mi umožní měnit, ale když cokoliv změním, tak výkon mám všude úplně stejný.
Dá se to nějak přetakovat? Zkoušel jsem změnit takty pamětí + 50MHz a flashnul BIOS. Karta mi pak nenaběhla správně, tak jsem jí musel flashnout zpátky.
Zdá se mi, že ty karty jsou nějak locklé proti OC.
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Re: Asus 570 Strix 4G

Příspěvek od Darkhunter »

Přesný název karty je rog-strix-rx570-4g-gaming
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
Lukyn Luky
Nováček
Nováček
Registrován: 18. čer 2017

Re: Asus 570 Strix 4G

Příspěvek od Lukyn Luky »

Mam podobnej problem... akorat 560 Strix, a k tomu mi na novejch ovladaci gpu tweak ukazuje gpu speed pouze 20% :o A ani prednastaveny profily to neudrzelo kdyz sem dal aplly...

dal sem starsi ovladace od ASUS misto AMD a ok, pretaktoval bez problemu, ale zas maj problem nektery hry s tema starsima ovladacema... napr. ME:A

takze sem vyresil prd... (mam tam taky vlakno u AMD grafik)

BTW. pridaval si power target v tom gpu tweaku? Bez toho mi takty neudrzela, ale zas je pravda ze se zmeny aspon aplikovaly a padlo to az pri zatezi... takze tipuju na stejnej problem jako mam ja.

Ty novy AMD drivery vysly akorat pred par dnama... neaktualizoval si je?
Lukyn Luky
Nováček
Nováček
Registrován: 18. čer 2017

Re: Asus 570 Strix 4G

Příspěvek od Lukyn Luky »

tak sem se dopatral proc + sem dostal fajn radu s linkem na o kus starsi ovladace (jinak bych cekal na novej gpu tweak na uplne starejch driverech)
Srandista píše:Nainstaluj o jednu verziu starsie ovladace, 17.7.1.

http://www.mediafire.com/file/s0jxp6ahr ... ocardz.com

ASUS este neupdatoval svoju utilitku na nove API od AMD.
Darkhunter
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2009
Bydliště: Praha

Re: Asus 570 Strix 4G

Příspěvek od Darkhunter »

Taky už jsem to našel, že 17.7.1. :)
Dell Precision 5540 - i9-9980HK/64GB DDR4/nVidia Quadro T2000/UHD OLED/1 TB SSD ADATA XPG 8200 Pro
Odpovědět

Zpět na „AMD/ATI grafické karty“