Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 16. prosinec 2019, 09:25

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Sapphire 6670HD - ovladače
PříspěvekZaslal v: po 28. říjen 2019, 19:39 
Nováček
Nováček

Zdravím,
novou kartu jsem dal reklamovat a chtěl bych využít svojí předchozí kartu 6670HD, ale bohužel ovladače, které jsem k ní našel zde - https://www.amd.com/en/support/graphics ... on-hd-6670 mi neumožňují nastavit na monitoru FullHD rozlišení a obraz je zmenšený s černými rámečky.

Kde prosím vás seženu ovladače pro tuto kartu, aby bez problémů fungovala?
Děkuji za radu a pomoc

Předmět: Re: Sapphire 6670HD - ovladače
PříspěvekZaslal v: po 28. říjen 2019, 22:19 
Začátečník
Začátečník

Choď do nastavenia displeja v Catalystoch, je tam taky posuvnik HDMI scaling, overscan/underscan alebo nejak tak, a potiahni ho na nulu. Tieto staršie karty z nejakeho dovodu toto robia.

Předmět: Re: Sapphire 6670HD - ovladače
PříspěvekZaslal v: út 29. říjen 2019, 06:43 
Nováček
Nováček

Děkuji, to znám již z minula, ale zapomněl jsem zmínit že v CCC jsem neměl skoro žádná nastavení. Nakonec jsem zkusil vyhledat ovladače ke grafice v rozbalených souborech a reinstalovat CCC a již se objevilo detailnější nastavení a obraz je přes celý monitor a ve fullHD, jen bohužel mi nefunguje zvuk přes HDMI. Nevíte někdo, jak jej zprovoznit? Když zkouším test zvuku přes HDMI, tak mi to napíše, že zařízení je právě používáno i přesto, že běží jen samotné Windows a to jsem koukal i do správce procesů.

Děkuji

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 5 anonymních