Sapphire 6670HD - ovladače

Grafické karty s libovolným GPU firmy AMD/ATI (např. Rage, Radeon).

Moderátoři: morke, Walker1134, Wilik

Odpovědět
napad
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. črc 2017

Sapphire 6670HD - ovladače

Příspěvek od napad »

Zdravím,
novou kartu jsem dal reklamovat a chtěl bych využít svojí předchozí kartu 6670HD, ale bohužel ovladače, které jsem k ní našel zde - https://www.amd.com/en/support/graphics ... on-hd-6670 mi neumožňují nastavit na monitoru FullHD rozlišení a obraz je zmenšený s černými rámečky.

Kde prosím vás seženu ovladače pro tuto kartu, aby bez problémů fungovala?
Děkuji za radu a pomoc
Sestava:Sapphire Radeon HD 6670,AMD Phenom II X6 Six-Core,Gigabyte MB 870A-USB3,AMD,8 GB RAM,Seasonic Focus Plus 550 Gold,SAMSUNG EVO 840 120 GB,WD RED 2TB,Windows 7 Home
Comby
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. bře 2009

Re: Sapphire 6670HD - ovladače

Příspěvek od Comby »

Choď do nastavenia displeja v Catalystoch, je tam taky posuvnik HDMI scaling, overscan/underscan alebo nejak tak, a potiahni ho na nulu. Tieto staršie karty z nejakeho dovodu toto robia.
napad
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. črc 2017

Re: Sapphire 6670HD - ovladače

Příspěvek od napad »

Děkuji, to znám již z minula, ale zapomněl jsem zmínit že v CCC jsem neměl skoro žádná nastavení. Nakonec jsem zkusil vyhledat ovladače ke grafice v rozbalených souborech a reinstalovat CCC a již se objevilo detailnější nastavení a obraz je přes celý monitor a ve fullHD, jen bohužel mi nefunguje zvuk přes HDMI. Nevíte někdo, jak jej zprovoznit? Když zkouším test zvuku přes HDMI, tak mi to napíše, že zařízení je právě používáno i přesto, že běží jen samotné Windows a to jsem koukal i do správce procesů.

Děkuji
Sestava:Sapphire Radeon HD 6670,AMD Phenom II X6 Six-Core,Gigabyte MB 870A-USB3,AMD,8 GB RAM,Seasonic Focus Plus 550 Gold,SAMSUNG EVO 840 120 GB,WD RED 2TB,Windows 7 Home
Odpovědět

Zpět na „AMD/ATI grafické karty“