ATi/AMD CrossFire - info, zkušenosti atd.

Grafické karty s libovolným GPU firmy AMD/ATI (např. Rage, Radeon).

Moderátoři: morke, Walker1134, Wilik

Odpovědět
RAD-x
Červená karta
Červená karta
Registrován: 24. dub 2008
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

OT_Radeony R9 2xx - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od RAD-x »

Krteq píše:V BF4 jsou impementovány dvě metody framepacingu, lze mezi nimi úpřepínat pomocí příkazů konzoli (bez uvozovek).

"RenderDevice.FramePacingMethod 1" [1,2] - integer

Zkus obě a poreferuj.
V BF4 jsem problém neměl žádnej, tam to funguje od začátku docela dobře, problém je v DX11...což neni nic nečekanýho. Řešim ale mnohme větší problém a to je bohužel situace, že to nějak přestalo refreshovat Vram, dojede to do 4GB a potom to logicky padne na hubu = 50FPS a nazdar. V mantle to zase vyžere 16GB RAM během cca 5ti minut a začne to na mě řvát, pokud nevypnu hru - blackscreen. Stabilita je v pořádku, zkoušel jsem i OC, v tom problém neni, bude to nějaká SW kokotina, ovladače mám poslední WHQL tak nevím jestli zkoušet nějaký bety...to asi moc nepomúže?
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Radeony R9 2xx - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od Loki5567 »

RAD-x píše:
Krteq píše:V BF4 jsou impementovány dvě metody framepacingu, lze mezi nimi úpřepínat pomocí příkazů konzoli (bez uvozovek).

"RenderDevice.FramePacingMethod 1" [1,2] - integer

Zkus obě a poreferuj.
V BF4 jsem problém neměl žádnej, tam to funguje od začátku docela dobře, problém je v DX11...což neni nic nečekanýho. Řešim ale mnohme větší problém a to je bohužel situace, že to nějak přestalo refreshovat Vram, dojede to do 4GB a potom to logicky padne na hubu = 50FPS a nazdar. V mantle to zase vyžere 16GB RAM během cca 5ti minut a začne to na mě řvát, pokud nevypnu hru - blackscreen. Stabilita je v pořádku, zkoušel jsem i OC, v tom problém neni, bude to nějaká SW kokotina, ovladače mám poslední WHQL tak nevím jestli zkoušet nějaký bety...to asi moc nepomúže?
Ten problém s Vram u toho BF4 je tam už docela dlouho. Jsem to hrál, tak mi to dělalo i na single R9 290. Jelo to v klidu, pak to napralo celou Vram tedy 4GB a začlo se to divně škubat a pak to padlo na 20FPS, jediné co pomohlo byl restart a hrát znova/novou mapu v MP. A k těm RAMkám, budeš si muset koupit asi 64GB, prachy na to máš podle té sestavy :lol: :lol: :lol:
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Radeony R9 2xx - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od Wilik »

Vyděleno z vlákna "Radeony R9 2xx - testy, recenze, zkušenosti" + sloučení témat.
Odpovědět

Zpět na „AMD/ATI grafické karty“