Chlazení klimatizací

Chlazení pomocí dusíku, kompresoru, Peltierem a další.

Moderátor: morke

Odpovědět
EpileptickyKrecek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. kvě 2007

Chlazení klimatizací

Příspěvek od EpileptickyKrecek »

Napadlo mě jestli by se dalo spojit chlazení PC s klimatizací?
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Ústí n. L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlazení klimatizací

Příspěvek od MaWa »

afaik by s tim byly stejne problemy jako s pouzitim lednicky na chlazeni PC... :(
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
Krovax
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. kvě 2008
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlazení klimatizací

Příspěvek od Krovax »

MaWa píše:afaik by s tim byly stejne problemy jako s pouzitim lednicky na chlazeni PC... :(
No klimoška to uchladí jen si třeba nedovedu představit že by jelo 1000W 24h denně :D V práci chladíme místnost s sevrama a počítačema klimoškou a klidně tam klimoška udělá 10C v létě ale spotřeba je ....
EpileptickyKrecek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. kvě 2007

Re: Chlazení klimatizací

Příspěvek od EpileptickyKrecek »

Aha jen mě to tak napadlo jak jsem v práci o pauze kouřil a díval se na naši klimošku..... :)
viky58
Černá karta
Černá karta
Registrován: 23. dub 2007
Bydliště: Ostrava

Re: Chlazení klimatizací

Příspěvek od viky58 »

jo dalo sam mám klimu 12 Kw chladici výkona a v pc vodnika všchno klasicky akorat radiator je vraženy k viparniku klimatizace a regulace teploty radiatoru je dělaná tak že ho obcházím hadici z regulaci prutoku na vystupu z radu je čídlo na teplotu co řidi ventyl ktery reguluje obejití radu čidlo je nastaveni na 18c
Krovax
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. kvě 2008
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlazení klimatizací

Příspěvek od Krovax »

viky58 píše:jo dalo sam mám klimu 12 Kw chladici výkona a v pc vodnika všchno klasicky akorat radiator je vraženy k viparniku klimatizace a regulace teploty radiatoru je dělaná tak že ho obcházím hadici z regulaci prutoku na vystupu z radu je čídlo na teplotu co řidi ventyl ktery reguluje obejití radu čidlo je nastaveni na 18c
A co účet za elektřinu? :D
Odpovědět

Zpět na „Ostatní metody chlazení“