Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 30. červenec 2021, 15:18

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Umřel zdroj DELL Optiplex 390
PříspěvekZaslal v: ne 16. květen 2021, 19:47 
Nováček
Nováček

Zdravím odborníky na HW,

Včera večer zaprskání a PC ihned tma. Rozdělal jsem to a je v čudu odpor. Nebudu to asi ani opravovat a chtěl bych koupit nový zdroj. Jenom potřebuji poradit jestli můžu koupit zdroj třeba 350-400W zdroj ATX. Snad to neservalo sebou i MB a ostatní. Přidávám přílohu co se stalo. Je zdroj konstruován aby když se podělá, že nepodělá věci za sebou? Původní origo 250W, já klidně udělám díru do CASE a zdroj dám vedle bedny a koupím za 500 nový a třeba větší škatule zdroje. Proto se chci dělat jestli můžu koupit ATX zdroj a zapojit je na toho Della. Origo zdroj cca 2800,-Kč. Já koupil v práci při výměně fabrické HW tento PC za 1000,-Kč a já už ho mám 3 roky a v práci běžely cca 4 roky. Jinak jsem s ním spokojený na tu mojí práci co potřebuji.

Díky za info a poradu.

Nemáte oprávnění k prohlížení souborů přiložených k tomuto příspěvku.

Předmět: Re: Umřel zdroj DELL Optiplex 390
PříspěvekZaslal v: po 17. květen 2021, 06:15 
Začátečník
Začátečník

Co to je za velikost? SFF nebo DT? Podle fotek to vypadá spíše na DTcko, ale na SFF zdroje normálně mám.

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních