Umřel zdroj DELL Optiplex 390

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání desek - libovolný výrobce, socket i čipset.

Moderátoři: Eddward, PKBO

Odpovědět
jena271
Nováček
Nováček
Registrován: 25. úno 2009

Umřel zdroj DELL Optiplex 390

Příspěvek od jena271 »

Zdravím odborníky na HW,

Včera večer zaprskání a PC ihned tma. Rozdělal jsem to a je v čudu odpor. Nebudu to asi ani opravovat a chtěl bych koupit nový zdroj. Jenom potřebuji poradit jestli můžu koupit zdroj třeba 350-400W zdroj ATX. Snad to neservalo sebou i MB a ostatní. Přidávám přílohu co se stalo. Je zdroj konstruován aby když se podělá, že nepodělá věci za sebou? Původní origo 250W, já klidně udělám díru do CASE a zdroj dám vedle bedny a koupím za 500 nový a třeba větší škatule zdroje. Proto se chci dělat jestli můžu koupit ATX zdroj a zapojit je na toho Della. Origo zdroj cca 2800,-Kč. Já koupil v práci při výměně fabrické HW tento PC za 1000,-Kč a já už ho mám 3 roky a v práci běžely cca 4 roky. Jinak jsem s ním spokojený na tu mojí práci co potřebuji.

Díky za info a poradu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
pbjun
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. srp 2012
Bydliště: Dolní Domaslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Umřel zdroj DELL Optiplex 390

Příspěvek od pbjun »

Co to je za velikost? SFF nebo DT? Podle fotek to vypadá spíše na DTcko, ale na SFF zdroje normálně mám.
Hlavní PC: Core i7 13700K, Asus TUF Z790-PLUS D4 , 128GB DDR4, RX 7900 XTX 24GB, Gigabyte Aorus 500GB NVME, Samsung 2TB NVME, LCD Dell 34"
Garáž PC: Ryzen 9 3900x, 32GB DDR4, RTX 3070 8GB, 1TB NVME Samsung
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“