BOX vs. TRAY

Vše kolem srovnání a rad s nákupem procesorů.

Moderátoři: flanker, Eddward, Baneshee, PKBO

Odpovědět
Lukas16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. led 2006
Bydliště: někde kolem pc...
Kontaktovat uživatele:

BOX vs. TRAY

Příspěvek od Lukas16 »

nazdárek. potřeboval bych poradit, nevím jestli jsem udělal dobře :( . Vzal jsem Athlon 3200+ venice TRAY. ten má ale jen jeden rok záruku. a nebo jsem měl radši vzít Athlon 3000+ BOX?
AMD Athlon 3200+ Venice s939, 2x256 cl2,5 Transcend, gigabyte 6100+430, X 1800 GTO + Zalman VF700AlCu Led, eurocase-prosklená,Zdroj ENERMAX LIBERTY cablemanagement 400 W, artic cooling tcl
OC now!!!!
1maty1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1maty1 »

neni to ted uz jedno!

jinak procesory zas tak casto reklamaci nepotrebuji pokud nebudes hardcore taktovat.
PET5
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2006
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PET5 »

Jednou jedinkrát jsem kupoval verzi tray a už bych to nikdy neopakoval. V obchodě mi plácli procesorem na pult, jako by to byla pětikoruna. Až později jsem si všimnul, že jedna nožka je ohnutá. Stálo mě to moc nadávek, než jsem ji narovnal, není to nic jednoduchého.
CPU: Intel i9-10900K, MB: NZXT N7 Z590, AIO: NZXT Kraken X63 RGB, RAM: Kingston 2× 32GB DDR4 3200MHz CL16 Fury, Disky: 1× SSD 1TB + 2x WD HDD 3TB, GPU: EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, PSU: Cooler Master V1200 Platinum, CASE: NZXT H7 FLOW, OS: Windows 10 PRO 64 bit, Repro: Creative GigaWorks T20 Series II, Monitor: DELL UltraSharp 30" PremierColor UP3017 2560x1600. Alternativně: Apple MacBook Air / iPad Pro + Apple Pencil / iPhone 12 Pro Max
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: BOX vs. TRAY

Příspěvek od kotas »

Lukas16 píše:nazdárek. potřeboval bych poradit, nevím jestli jsem udělal dobře :( . Vzal jsem Athlon 3200+ venice TRAY. ten má ale jen jeden rok záruku. a nebo jsem měl radši vzít Athlon 3000+ BOX?
Radsi jsi mel sahnout po BOX verzi-tedy pokud ses nechystal taktit, novemu chladici by ses v takovem pripade stejne nevyhnul..
Palec123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. pro 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palec123 »

PET5 píše:Jednou jedinkrát jsem kupoval verzi tray a už bych to nikdy neopakoval. V obchodě mi plácli procesorem na pult, jako by to byla pětikoruna. Až později jsem si všimnul, že jedna nožka je ohnutá. Stálo mě to moc nadávek, než jsem ji narovnal, není to nic jednoduchého.
Ja jsem kupoval taky tray a v poho. Procesor byl v takovym umelohmotnym kastliku na procesory a aby z nej nevypad, byla na nem gumicka :D
Ale co na tom zalezi, procesor byl absolutne v poradku.
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

PET5 píše:Jednou jedinkrát jsem kupoval verzi tray a už bych to nikdy neopakoval. V obchodě mi plácli procesorem na pult, jako by to byla pětikoruna. Až později jsem si všimnul, že jedna nožka je ohnutá. Stálo mě to moc nadávek, než jsem ji narovnal, není to nic jednoduchého.
nemuze za to spis tva neschopnost zkontrolovat si zbozi pri predani?

Jinak osobne na tray baleni nevidim nic spatneho. Je to vzdy radove o nekolik set korun levnejsi a za ty penize se da temer vzdy koupit lepsi chladic nez boxovany...
0118 999 881 999 119 7253
PET5
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2006
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PET5 »

Ta ohnutá nožka nebyla skoro vidět, přišel jsem na to až když procesor nechtěl volně zapadnout do patice. Záleželo na konkrétním úhlu pohledu.
Každopádně prodej traye závisí na solidnosti prodejce. Když jsem namítal, že nechci procesor je tak na dlaň, tak mi řekli, ať si ho hned strčím do základní desky, kterou jsem také kupoval. Jelikož jsem nechtěl v prodejně plné lidí nic skládat, tak jsem rezignoval a odnesl jsem si procesor jen tak v ruce.
CPU: Intel i9-10900K, MB: NZXT N7 Z590, AIO: NZXT Kraken X63 RGB, RAM: Kingston 2× 32GB DDR4 3200MHz CL16 Fury, Disky: 1× SSD 1TB + 2x WD HDD 3TB, GPU: EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, PSU: Cooler Master V1200 Platinum, CASE: NZXT H7 FLOW, OS: Windows 10 PRO 64 bit, Repro: Creative GigaWorks T20 Series II, Monitor: DELL UltraSharp 30" PremierColor UP3017 2560x1600. Alternativně: Apple MacBook Air / iPad Pro + Apple Pencil / iPhone 12 Pro Max
Palec123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. pro 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palec123 »

PET5 píše:Ta ohnutá nožka nebyla skoro vidět, přišel jsem na to až když procesor nechtěl volně zapadnout do patice. Záleželo na konkrétním úhlu pohledu.
Každopádně prodej traye závisí na solidnosti prodejce. Když jsem namítal, že nechci procesor je tak na dlaň, tak mi řekli, ať si ho hned strčím do základní desky, kterou jsem také kupoval. Jelikož jsem nechtěl v prodejně plné lidí nic skládat, tak jsem rezignoval a odnesl jsem si procesor jen tak v ruce.
No a proc jsi ho tam nesoupnul? Jeste sam prodejce ti to rekne. Ty ses kokos :D
Mel bys to vyresene hned na miste .. Nezda se mi to jako az tak nesolidni chovani..
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“