Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 27. listopad 2020, 12:25

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 24 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět:
PříspěvekZaslal v: ne 26. březen 2006, 13:09 
Začátečník
Začátečník

ja na pc taky pracuju a v podstate na vsechno by mi stacil celkem starsi pc... kdyz se budu zivit tvorbou grafiky tak to rozhodne nebudu delat na PC :roll:

jinak ten puvodni dotaz byl polozen s tim, ze to chce na hry a taktovat, takze d805 mi prijde jako uplnej nesmysl...

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. březen 2006, 09:50 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

axloth napsal:
ja na pc taky pracuju a v podstate na vsechno by mi stacil celkem starsi pc... kdyz se budu zivit tvorbou grafiky tak to rozhodne nebudu delat na PC :roll:

jinak ten puvodni dotaz byl polozen s tim, ze to chce na hry a taktovat, takze d805 mi prijde jako uplnej nesmysl...

No takze, koupil jsem D805 pres vase namitky, z 2,66 jde s boxovanym hladicem na 3,3, uvidim kolik pujde s Freezerem ....
Kazdopadne v Benchmarcich hrave udelal Opterona 150 2,6 GHz, ktery je taky dvoujadrovy, takze jsem spokojeny.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. březen 2006, 10:08 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Bart_Teschen napsal:
No takze, koupil jsem D805 pres vase namitky, z 2,66 jde s boxovanym hladicem na 3,3, uvidim kolik pujde s Freezerem ....
Kazdopadne v Benchmarcich hrave udelal Opterona 150 2,6 GHz, ktery je taky dvoujadrovy, takze jsem spokojeny.

a máte to :-D
myslim, že si dobře zvolil... cos koupil za desku? jakej má chipset? z tohoto hlediska si udělal moc dobře! atlona teď brát je chujovina... je na hranici svých možností... D805 má relativně velkej potenciál a rozhodně do tý desky dáš i třeba D930... ne-li conroe jestli máš chipset i975, ale o tom se furt jenom spekuluje jestli bude podporovat nebo nebude

edit:sorry, byla řeč o opteronu, ale stejně... AMD potřebujou vydat novou sérii na novejch paticích

Intel P4 630 3.0GHz Prescott, TT Golden Orb II, Gigabyte 8N-SLI Pro nForce4, Gigabyte nVidia 6600GT silent 128MB DDR3 extreme VIVO PCI-Ex, DIMM DDR2 2048MB (533,CL4) Kingston (4x512), DVD LG GSA-4166B, HDD Maxtor ATA133 120GB 7200ot., EC 8023, Fortron Blue Storm 400W, 2 x modrá katoda

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 28. březen 2006, 10:53 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

*EasY_TarGeT* napsal:
Bart_Teschen napsal:

a máte to :-D
myslim, že si dobře zvolil... cos koupil za desku? jakej má chipset? z tohoto hlediska si udělal moc dobře! atlona teď brát je chujovina... je na hranici svých možností... D805 má relativně velkej potenciál a rozhodně do tý desky dáš i třeba D930... ne-li conroe jestli máš chipset i975, ale o tom se furt jenom spekuluje jestli bude podporovat nebo nebude

edit:sorry, byla řeč o opteronu, ale stejně... AMD potřebujou vydat novou sérii na novejch paticích

Desku mám viz podpis ...

Odpovědět na téma  [ 24 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních