Change GPU nebo Change Monitor ? rozstrel

Cokoli se týká koupě nové grafiky, upgradu starší či porovnání různých typů.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO

Odpovědět
Spuxy
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 30. lis 2011

Change GPU nebo Change Monitor ? rozstrel

Příspěvek od Spuxy »

Ahoj kluci a holky minuly mesic jsem vas tu otravoval ohledne slozeni pc :D jede perfektne, pubg,cod etc... nad 100 fps ale ted mam takovou prosbicku zda upgradnout moji rx580 nitro+ 4 gb za Vega nebo 1080 (nebo jinou kartu) a nebo upgrade monitoru (ted mam benq xl2420t 120 hz) nevim zda proste investovat 15k do monitoru ktery mi vydrzi 9 let a nebo za ty prachy radsi upgrade GPU, pc mam jen na hry a urcite bych chtel aby gpu utahla 2k rozliseni ale proste netusim, protoze mi prijde jako hloupost davat tolik penez za monitor herni kdyz si muzu poridit grafarnu ale zas nevium jestli ta 580 vydrzi na XY let aniz bych si rikal "damn potrebuji upgrade" :D rozumi mi tu nekdo ?
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Change GPU nebo Change Monitor ? rozstrel

Příspěvek od racecar »

Ty si musis vybrat ci chces hrat hry na malom biednom FHD monitore (ok 120Hz) s dostatkom FPS alebo hrat hry na medium na 27" WQHD monitore.

Aj tak kupis casom jedno aj druhe. :lol:
Igoreso
Moderátor
Moderátor
Registrován: 10. led 2007
Bydliště: Vysocina - Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Change GPU nebo Change Monitor ? rozstrel

Příspěvek od Igoreso »

Kup oboje.
Ja ted na to taky setrim ;)
AMD Ryzen 7 5800X / 32GB DDR4 3600MHz CL16 / RX 6700 10G / SSD FireCuda 530 2TB - PCI-E 4 / TUF GAMING B550-PLUS /
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Change GPU nebo Change Monitor ? rozstrel

Příspěvek od spajdr »

Zatim si vezmi grafiku, napr. tu GTX 1080 a vyssi rozliseni si muzes dat formou DSR
https://www.geforce.com/hardware/techno ... technology
Aspon uvidis, jak by ti hry bezely rychlostne ve vyssim rozliseni.
Spuxy
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 30. lis 2011

Re: Change GPU nebo Change Monitor ? rozstrel

Příspěvek od Spuxy »

Okay pujdu do 1080, je vubec dostacujici k tehle sestave nebo je lepsi 1080ti ? buud kupovat bazarovku pac se mi nechce davat za full price a nepotrebuji kartu ktera ma lepsi vykon o 7 fps ale proste decentni na 1440p (upgrade na 100000 let dopredu). Predem dekuji za odpoved sefici ! :]

Sestava je i7 8700k, noctua nh-d14, asus rog strix f gaming, rx 580 4gb,corsair veng. 3200,tt vh6000bws armor(case), a 750w zdroj.
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“