Asus P5S800-VM - ovladace

Vše kolem ovladačů k deskám či integrovaným komponentám, včetně BIOSů a jejich úprav.

Moderátor: Eddward

Odpovědět
GTi
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 25. lis 2006

Asus P5S800-VM - ovladace

Příspěvek od GTi »

Po reinstalaci windows se mi nenacetly ovládače k této desce, tím pádem jede na zlomek výkonu. Všechny ovládače od agp sběrnice, ide, raid, lan, tam jsou naistalovany, jen kdyz se chci podivat treba pres everet tak to nenacte jmeno desky. Na ofic stránkách asus toho jsou mraky, ale nic moc konkrétního, tak poradte co stahnout...
Cedo k tomu bohuzel nemam, tak se to snazim resit takto...

link na ovladače: http://support.asus.com/download/downlo ... uage=en-us
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

GTi píše:..Na ofic stránkách asus toho jsou mraky, ale nic moc konkrétního...
Nemyslím si. ;-)
Je to tam docela přehledné. :)
=>
Chipset driver, GART driver, audio driver, USB driver, LAN driver, VGA driver (pokud bordový používáš)....
RAID driver asi nepoužíváš -> není nutné.
GTi
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 25. lis 2006

Příspěvek od GTi »

Tak tohle vsechno tam je, ale porad se mi to nezda. Treba propustnost pameti je pouze 1400mb/s cteni a 700mb/s zapis, to je celkem dost ubohý.
grim reaper
Nováček
Nováček
Registrován: 28. dub 2010

Re: Asus P5S800-VM - ovladace

Příspěvek od grim reaper »

Zdravím, po 2 letech obnovím tohle téma. Nainstaloval jsem Win 7 32 bit na sestavu s touto deskou a mám problém s ovladači. Se zvukem a hlavně se síťovou kartou. Neřešil někdo tento problém?
Maddogg
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Ostrava

Re: Asus P5S800-VM - ovladace

Příspěvek od Maddogg »

Vzhledem k tomu že na webu asusu nejsou žádné drivery ani pro Vistu, předpokládám že buď by to mělo fungovat bez driveru (tedy s nějakými obsaženými v systému) nebo to nebude fungovat vůbec.
Mainboard Asus P7P68 CPU Intel I5 2500k@4.2ghz+Xigmatek Achilles RAM Kingston 2x4GB 1333Mhz GPU Asus r7 370 1100/6000Mhz HDD Samsung F1 500GB DVD-RAM Samsung Case&PSU Fractal Desing Define R2+ Enermax PRO82+ 385W
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“