ovladače Nvidia nForce 560 pro win7 ?

Vše kolem ovladačů k deskám či integrovaným komponentám, včetně BIOSů a jejich úprav.

Moderátor: Eddward

Odpovědět
sodae
Nováček
Nováček
Registrován: 24. dub 2009

ovladače Nvidia nForce 560 pro win7 ?

Příspěvek od sodae »

Zdarec
řeším menší problém , jaksi nevyšli oficiální (jak beta tak stable) ovladače pro windows 7 no tak se ptám jaké ovladače použít , které jsou nejblíž pro 560
díky moc za odpověd!
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladače Nvidia nForce 560 pro win7 ?

Příspěvek od Kamikadze »

Co pouzit ty pro Windows Vista? mely by fungovat
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
sodae
Nováček
Nováček
Registrován: 24. dub 2009

Re: ovladače Nvidia nForce 560 pro win7 ?

Příspěvek od sodae »

jsi si jistý ? jádro visty a 7 bude rozlišné ale skusím tedy
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladače Nvidia nForce 560 pro win7 ?

Příspěvek od Kamikadze »

jsem si jisty, Windows 7 primo vychazi z Vist a je to de facto ten stejny system. Pouze s mirne predelanym uzivatelskym prostredim a velkou miroou optimalizace.
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“